Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 03. 2023
Ľ. Štúra, Kováčová, Zvolen
NA PREDAJ viac generačný rodinný dom v Kováčovej
Cena dohodou

NA PREDAJ viac generačný rodinný dom v Kováčovej

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 200,11 m2
  • ID inzerátu: 5054001
Ponúkame na predaj 3 generačný rodinný dom v Kováčovej (okres Zvolen) s veľkým pozemkom o výmere 1072 m2. Rodinný dom pozostáva zo suterénu a 3 ďalších poschodí, prislúcha k nemu vonkajšia samostatne stojaca garáž, vnútorná garáž s montážnou jamou a záhrada spolu so skleníkom. Rozvody v dome sú tvorené medenými káblami, vykurovanie v dome je zabezpečované plynovým kotlom a celý dom je vykurovaný radiátormi. Na pozemku sa momentálne nachádza nepriepustná žumpa, ale na ulici je plánovaná kanalizácia.

Dispozícia tohto 3 poschodového rodinného domu je členitá. Suterén tvoria 4 miestnosti, ktoré môžu slúžiť ako skladovacie priestory vrátane pivnice, práčovňa so sušiarňou a plynová kotolňa. Prízemie tvorí po vstupe do domu chodba so schodiskom, ktoré vedie okrem suterénu aj na prvé poschodie domu. Tu nájdeme obývaciu izbu, kuchyňu a špajzu. Na ďalšom druhom poschodí domu sa nachádza izba s veľkým balkónom a priestorom na vstavanú skriňu, samostatné WC a ďalšia izba s balkónom. Na vrchnom čiže treťom poschodí domu nájdeme ďalšie dve izby, z toho jedna z nich je s balkónom a samostatnú kúpeľňu. Celková úžitková plocha tohto rodinného domu je 200,11 m2.

Dispozícia rodinného domu:
Suterén = 5 miestností spolu o výmere 37,84 m2,
Prízemie = vstupná hala o výmere 12,5m2,
1. poschodie = 3 miestnosti o výmere 46,69 m2,
2. poschodie = 2 miestnosti + WC + terasa o výmere 50,59 m2,
3. poschodie = 2 miestnosti + balkón + kúpeľňa o výmere 50,5 m2,
Vonkajšia samostatne stojaca garáž 16m2 + dielňa 5,44 m2.

Tento rodinný dom je jednoznačne stavbou, ktorá sa dnes vidí už len málokedy. Výhodou je najmä výmera pozemku a orientácia domu na konci ulice, vďaka čomu má nehnuteľnosť len jedného suseda. Výhodou je rýchly prístup na R1, Coop Jednota je vzdialená 6 minút pešo a na poštu prídete po 8 minútach chôdze. V obci Kováčová okrem iného nájdete Prírodný minerálny prameň, Kováčovský rybník a ideálne miesto pre oddych s názvom Holiday park Kováčová.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 907 238 867, alebo mailom na adamsky@remgroup.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty