Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 06. 2023
Slaveino, Bulharsko
Na predaj trojpodlažný dom v horskom prostredí 35 km od vleku Pamporovo.
130 000 €

Na predaj trojpodlažný dom v horskom prostredí 35 km od vleku Pamporovo.

Slaveino, Bulharsko
130 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 764,71 €/m²
  ID inzerátu: 5054727
Dávame do pozornosti túto úžasnú horskú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v okrese Smolyan.

Dom má 3 podlažia. Ide o novostavbu, murované základy a kamenné múry s hrubou izoláciou. Bol dokončený v roku 2009. Celková obytná plocha je cca 170 m2 a veľkosť dvora je 500 m2.

Dom je dvojpodlažného typu (mezonet). Distribúcia vo vnútri:

Prízemie - krčma pre 15-18 osôb s krbom so vstavanou pecou a kotolňou (špajza). K dispozícii je tiež široká panoramatická veranda.
1. poschodie - 3 spálne, 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC (nie je na fotkách) a 1 terasa.
2. poschodie - 1 spálňa, kúpeľňa s WC, obývačka s jedálňou, krbom a modernou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi – (chladnička s mrazničkou Beko, umývačka riadu Candy, práčka Candy, sklokeramická varná doska Candy, rúra Zanussi). K dispozícii sú aj 2 terasy.
Na malom dvore je prístavba - stodola na 2 poschodí.

Prístup je pešo asi 10 m od hlavnej cesty Smolyan - Momchilovtsi - Kardjali. Pred domom je možné zaparkovať malý džíp alebo zdvihnuté auto. Vykurovanie je lokálne s hliníkovými radiátormi vo všetkých izbách a modernými stropnými konvektormi v krčme a v obývačke. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom 200l.

Dom je vzdialený 30 km od Smoljanu, 35 km od lyžiarskeho vleku Pamporovo, 12 km od Momchilovtsi a 15 km od Banite.

Naša realitná kancelária BESTBGPROPERTIES bola založená v roku 2005 a má pevné miesto na trhu v celom Bulharsku. Máme klientov z celého sveta od Nového Zélandu po Kanadu. Budeme radi, keď aj Vy zo Slovenska budete našimi klientami.

Naše služby sú na profesionálnej úrovni. Každá nehnuteľnosť, ktorú ponúkame, je overená, že nemá žiadne ťarchy a vlastníctvo môže prejsť na kupujúceho bez problémov. Prevod nehnuteľností sa musí robiť u notára a vlastníctvo prechádza až zaplatením celej kúpnej ceny predávajúcemu a to najneskôr do 2 dní. Spolupracujeme s profesionálnymi notármi a advokátmi.

Vaša cesta s nami začína výberom nehnuteľnosti na portáli nehnuteľnosti sk, kúpite si letenku, my Vám zabezpečíme transfer z letiska a tiež ohliadky nehnuteľností. Poskytujeme celý rad doplnkových služieb a to na základe plnej moci prevedieme na Vašu nehnuteľnosť vodu a elektriku, zaregistrujeme Vás na dani z nehnuteľnosti, môžeme Vám spravovať nehnuteľnosť, kompletne Vám môžeme pomôcť zariadiť apartmán a iné.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty