Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 06. 2023
Šaštín - Stráže
NA PREDAJ POZEMOK 16 271m2, ŠAŠTÍN STRÁŽE, okr. SENICA
471 859 €

NA PREDAJ POZEMOK 16 271m2, ŠAŠTÍN STRÁŽE, okr. SENICA

471 859 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť
 • Úžit. plocha: 16271 m2
  Zast. plocha: 16271 m2
  Plocha pozemku: 16271 m2
 • Cena za m2: 29 €/m²
  ID inzerátu: 5055043
V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj  pozemok o výmere 16.271 m2, ktorý sa nachádza na začiatku mesta Šaštín-Stráže priamo pri ceste 1.triedy smer Kúty. Príjazd k pozemku je priamo z hlavnej cesty a taktiež po celej jednej dĺžke pozemku ( 270m ) z obecnej cesty (spevnená cesta, v zadnej časti neudržiavaná). Jedinečná investičná príležitosť – pozemok s veľkým komerčným potenciálom.

Výhody kúpy pozemku - frekventovaná lokalita, prístup priamo z hlavnej cesty, dobrá viditeľnosť, prístup aj pre kamiónovú dopravu nad 7,5t., dostupnosť inžinierskych sieti.

 - veľkosť pozemku: 16.271m2

 - parcela reg. „E“, druh pozemku: orná pôda, intravilán

 - rovinatý pozemok, ľahko prístupné a viditeľné miesto 

 - rozmery pozemku: cca 37m x 270m x 278m x 76m

Na pozemku ( 305m2) sa nachádza stavba – sklad, ktorý nie predmetom predaja, nakoľko nie je vo vlastníctve majiteľa pozemku ( len pozemok pod stavbou). Umiestnenie stavby je vyznačené v priloženom pôdoryse.

Kompletné informácie vrátane konkrétnych informácií ÚP sú k dispozícii v našej kancelárii

   ...Vhodná investícia pre šikovných investorov...

V zmysle schváleného územného plánu mesta sa pozemok nachádza v regulačnom bloku NH1 - plochy výrobných podnikateľských, aktivít, skladov, dopravného, technického a občianskeho vybavenia.  •  Hlavné funkčné využitie – nákupno-obchodné centrá orientované na spotrebný tovar, autosalóny, autoservis, motorest, gastro služby rôznej kategórie, malovýroba.  •  Prípustné – bývanie ako súčasť občianskej vybavenosti, plochy vyhradenej rekreačno-zotavovacej vybavenosti,  športoviská, športové ihriská, detské ihriská, parkovisko ( teréne aj pod terénom),

►ĎALŠIE VÝHODY:

- výhodná geografická poloha mesta aj pre obchodovanie s Rakúskom či Českou republikou dobrá dopravná dostupnosť: Bratislava, Brno, Viedeň

- vysoký potenciál kombinovanej dopravy, železničná trať, diaľnica D2 vzdialená 15km,  kvalitná základná infraštruktúra

© ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - text, fotografie, video  a pôdorys sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica, s.r.o..

Monika Krčová – certifikovaný realitný maklér NARKS

Ak máte záujem o dohodnutie obhliadky, prípadne viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0908/561 713, informácie non- stop mailom: krcova@archeus.sk,

Cena je konečná, vrátane provízie a kompletného právneho a katastrálneho servisu. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

ARCHEUS – VÁŠ PARTNER VO SVETE REALÍT

Sieť realitných kancelárií ARCHEUS Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke: https://archeus.sk/kupit/ponuka-nehnutelnosti/

 

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plyn: Áno
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty