Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Malá Čausa, Malá Čausa
Predaj bývaleho pohostinstva v obci Malá Čausa v okr. Prievidza
65 000 €

Predaj bývaleho pohostinstva v obci Malá Čausa v okr. Prievidza

65 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Iné komerčné priestory
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 190 m2
  Zast. plocha: 210 m2
 • Cena za m2: 342,11 €/m²
  ID inzerátu: 5055947
RK BÝVAJTE - SK Vám ponúka na predaj jednopodlažný objekt bývalého pohostinstva v podhorskej obci Malá Čausa v okr. Prievidza.
Pohostinstvo o zastavanej ploche 210m2 sa nachádza v zastavanej časti obce na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 409m2. V zadnej časti pozemku tečie regulovaný potôčik, na pozemku sa nachádza studňa, prístupová cesta je asfaltová.
Stav objektu je v pôvodnom stave, v súkromnom vlastníctve, bez tiarch.
Technické informácie: tehlová stavba s plochou strechou, kúrenie a ohrev teplej vody plynovým kotlom, alternatívne krbovými kachlami, voda je obecná, odpad zvedený do žumpy.
Dispozícia: vstupná chodba, kancelária, toalety - pánske a dámske, sklad, výčap, priestranný priestor pre zákazníkov, herňa, technická časť, miestnosť pre personál. Pred pohostinstvom sú 4 parkovacie miesta, v zadnej časti sa nachádza obecné detské ihrisko a drevené lavičky.
Obec Malá Čausa leží v severnom okraji Handlovskej doliny. Nadmorská výška v strede obce je 340 m, v chotári 317 – 832 m. Pôvodne aj dnes má charakter potočnej radovej dediny. Dominantou je kostol.
V obci sú zásoby tehliarskej hliny. V 18. – 19. stor. sa obyvatelia zaoberali domáckou výrobou šindľov. Dnes v obci pôsobia ľudoví remeselníci.
Ponuka služieb v obci: stravovanie, športové ihrisko, detské ihrisko, turistika, cykloturistika, poľovníctvo, hubárčenie.

Pohostinstvo svojou polohou a dispozíciou dáva možnosť novému majiteľovi pokračovať vo vlastnom podnikateľskom zámere, prípadne si nehnuteľnosť upraviť na trvalé bývanie.

Cena 65 000 €

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčastne využiť naše služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Skladový priestor: Áno
 • Predzáhradka: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty