Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Veľký Meder
Predaj penziónu s celoročnou obsadenosťou v kúpeľnom meste Veľký Meder
320 000 €

Predaj penziónu s celoročnou obsadenosťou v kúpeľnom meste Veľký Meder

320 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 320 m2
  Zast. plocha: 210 m2
  Plocha pozemku: 1087 m2
 • Cena za m2: 1 000 €/m²
  ID inzerátu: 5056002
F028-18-KADA
Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj penzión s celoročným využitím v turistickom kúpeľnom meste Veľký Meder na juhu Slovenska. Veľký Meder je okrem termálneho parku známy aj lesoparkom ako posledným pozostatkom dubového lesa na území Podunajskej nížiny a jedinečnou súčasťou Žitného Ostrova.
Penzión sa nachádza v strede mesta, odkiaľ sú ľahko dostupné všetky inštitúcie, kúpaliská a obchody.
Penzión bol v roku 2004 zrekonštruovaný. Budova je kompletne zateplená, boli vymenené všetky potrubia, elektrické vedenia a okná, ktorých súčasťou sú vnútorné žalúzie a sieťky proti hmyzu. Kúrenie je riešené radiátormi s elektrickým kotlom. Na prízemí v jedálni pre ubytovaných hostí je krb, ktorý cez prieduchy vykúri nielen prízemie, ale aj poschodie.
Penzión disponuje veľkým pekným dvorom, ktorý je využiteľný na rôzne aktivity. V prednej časti dvora sú altánky na vonkajšie posedenie. Jeden z nich je aj podpivničený a prepojený s kuchyňou, čo umožňuje kuchyňu zásobovať. V zadnej časti dvora je záhradné jazierko. Celý pozemok je oplotený posuvnou bránou na diaľkové ovládanie. Na pozemku je 5 parkovacích miest.
Penzión pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.
Na prvom podlaží sa nachádza 6 izieb pre hostí, hlavný vchod do penziónu, kde je recepcia a taktiež vstup do spoločnej hosťovskej kuchyne spojenej s jedálňou. Táto obslužná časť penziónu disponuje aj dvomi toaletami, technickou miestnosťou a skladovými priestormi.
Všetky izby sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky, 4 izby disponujú vlastnou terasou pred vstupom a 2 izby majú k dispozícii altánok vybavený grilom. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpelňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Samozrejmosťou je ústredné kúrenie, káblová televízia a wifi pripojenie.
Na druhé podlažie sa vchádza cez hlavný vchod po kruhovom schodišti. Časť tohto podlažia tvorí byt s dennou časťou napravo a nočnou časťou naľavo. Denná časť predstavuje veľkú priestrannú kuchyňu spojenú s obývacou miestnosťou. Nočnú časť tvoria dve samostatné spálne, šatník, kúpelňa a toaleta.
Časť podkrovia je momentálne využívaná ako skladový priestor, je možné ju prerobiť na obývateľný apartmán.
Penzión bol do súčasnej doby celoročne využívaný a plne obsadzovaný turistami. Turisti môžu plne využívať veľmi pekne upravenú záhradu aj s kompletným záhradným vybavením, čo im umožňuje relaxovať alebo posedieť si počas príjemných letných večerov na terase.
K detailnejšiemu nahliadnutiu na nehnuteľnosť Vám ponúkame 3d obhliadku a video, ktoré sú súčasťou tohto inzerátu.
Cena nehnuteľnosti je 320 000 € bez provízie pre RK.
V prípade, že Vás penzión zaujal, ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.
V prípade záujmu vybavíme kompletnú zmluvnú dokumentáciu, notárov, úrady, kataster a všetko potrebné k podpísaniu zmluvy a k prevzatiu kľúčov od Vašej novej nehnuteľnosti, za Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2004
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Skladový priestor: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty