Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 05. 2023
Bulharsko
Na predaj štvorizbová novostavba.
179 900 €

Na predaj štvorizbová novostavba.

179 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 155000 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1,16 €/m²
  ID inzerátu: 5056171
Ponúkaná nehnuteľnosť je úplne nový dom s 3 spálňami a tromi kúpeľňami s rozlohou 155 m2 obytnej plochy s veľkou verandou. Všetky použité materiály sú s vysokým štandardom.

Dom je postavený na pozemku o rozlohe 500 m2.

Je napojený na elektrinu vodu a kanalizáciu. Dom je prístupný po asfaltovej ceste.

Obec Goritza sa nachádza 38 km od Burgasu a je to veľká dobre zavedená obec so všetkou občianskou vybavenosťou. Dedinka je preferovanou lokalitou pre rodinný dom nielen kvôli svojej blízkosti k pobrežiu Čierneho mora, okresnému mestu Burgas a medzinárodnému letisku, ale aj vďaka priaznivej klíme, čistote a životnému prostrediu.

Samotný dom je na dvoch podlažiach rozdelených medzi prvé poschodie s veľkou obývacou izbou s kuchyňou a jedálenskou časťou, jednu spálňu a kúpeľňu s WC a priestrannou verandou a druhé poschodie s dvomi veľkými spálňami a 2 samostatnými kúpeľňami s WC.

Celý priestor okolo domu je vyrovnaný a upravený.

V dome je inštalácia vykurovania a video dohľad

Vo dvore je priestor na parkovanie niekoľkých áut.V prípade želania kupujúceho Vám radi pomôžeme pri dokončovacích prácach.

Kontaktujte nás pre obhliadku!

Naša realitná kancelária BESTBGPROPERTIES bola založená v roku 2005 a má pevné miesto na trhu v celom Bulharsku. Máme klientov z celého sveta od Nového Zélandu po Kanadu. Budeme radi, keď aj Vy zo Slovenska budete našimi klientami.

Naše služby sú na profesionálnej úrovni. Každá nehnuteľnosť, ktorú ponúkame, je overená, že nemá žiadne ťarchy a vlastníctvo môže prejsť na kupujúceho bez problémov. Prevod nehnuteľností sa musí robiť u notára a vlastníctvo prechádza až zaplatením celej kúpnej ceny predávajúcemu a to najneskôr do 2 dní. Spolupracujeme s profesionálnymi notármi a advokátmi.

Vaša cesta s nami začína výberom nehnuteľnosti na portáli nehnuteľnosti sk, kúpite si letenku, my Vám zabezpečíme transfer z letiska a tiež ohliadky nehnuteľností. Poskytujeme celý rad doplnkových služieb a to na základe plnej moci prevedieme na Vašu nehnuteľnosť vodu a elektriku, zaregistrujeme Vás na dani z nehnuteľnosti, môžeme Vám spravovať nehnuteľnosť, kompletne Vám môžeme pomôcť zariadiť apartmán a iné.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty