Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2023
Banská Bystrica
Prenájom administratívny priestor 63 m2 Banská Bystrica centrum.
10 €/mes.

Prenájom administratívny priestor 63 m2 Banská Bystrica centrum.

10 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 63 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 0,16 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 5057048
Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o celkovej výmere 63 m2, Banská Bystrica. Stav priestoru na 2.p. je čiastočná rekonštrukcia (plávajúca podlaha, plastové okná, vyššie stropy, nové doskové radiátory). Kúrenie je ústredné (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC a kúpeľňa na chodbe. Podlahy sú parkety. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, pešia zóna, umývadlo vo wc. Stavba má vek zhruba 90 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností sú 2. Stavba má 3 nadzemné podlažia. Výška nájmu 10 Eur/m2/mes. + energie+ DPH, t.j. 757,50 Eur/mes. vr. DPH + energie. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Parkovanie 1 ks OMV za poplatok. Min. dĺžka nájmu 1 rok. Záujemca o daný priestor skladá k rukám majiteľa pri podpise nájomnej zmluvy vratnú bezpečnostnú zálohu vo výške jednomesačného nájmu. Pekný priestor s nádychom histórie, vhodný na kancelárske účely, poskytovanie služieb, sídlo s.r.o. ap., maklér odporúča obhliadku! Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 90
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty