Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2023
Banská Bystrica
Prenájom - kancelársky priestor 35 m2, Banská Bystrica, centrum.
262 €/mes.

Prenájom - kancelársky priestor 35 m2, Banská Bystrica, centrum.

262 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 35 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 7,49 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 5057170
Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor 35 m2 na komerčné účely, Banská Bystrica, v priamom centre. Slnečný priestor na námestí SNP sa nachádza na 2. poschodí, je čiastočne zariadený. Stav je čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, plávajúce podlahy). Kúrenie je ústredné (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Počet WC na chodbe sú 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Kancelársky priestor má: internet, zavedená elektrina, pešia zóna, umývadlo vo wc. Stavba má vek zhruba 100 rokov. Umiestnenie stavby: priame centrum. Počet miestností je 1. Stavba má 3 nadzemné podlažia. Výška nájmu 6,25 Eur/m2/mes. + DPH+energie, t.j. 262,35 Eur/mes+energie. Dĺžka nájmu min. 1 rok, preferovaný dlhodobý prenájom. Záujemca o daný priestor pri podpise nájomnej zmluvy skladá k rukám majiteľa vratnú bezpečnostnú zálohu vo výške 1-mesačného nájmu. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Limitované možnosti parkovania v centre. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 100
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty