Dátum aktualizácie: 29. 11. 2023
Ulica Ignáca Gálffyho, Dunajská Streda
2-izbový kompletne zariadený byt na prenájom v DS
690 €/mes.

2-izbový kompletne zariadený byt na prenájom v DS

690 €/mes.

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 50 m2
 • Cena za m2: 13,80 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 5057289
V Dunajskej Strede sa nachádza moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou a vlastným parkovacím miestom. Byt sa nachádza v tichej lokalite na prvom poschodí novostavby a je ideálnym miestom pre jednotlivcov, páry alebo malé rodiny.

Byt ponúka elegantný interiér so štýlovým nábytkom na mieru a modernou zábavnou elektronikou. Vstupná chodba vedie do samostatnej toalety a kúpelne s vaňou, umývadlom a práčkou. Kuchynský kút je vybavený všetkými modernými spotrebičmi, ako je napríklad indukčná varná doska, umývačka riadu, digestor, elektrická rúra, mikrovlnná rúra s grilom, chladnička s mrazničkou, kávovar Nespresso a rýchlovarná konvica.

Okrem toho byt disponuje aj špajzou s policami na mieru, čo ponúka ešte viac úložného priestoru. Obývacia izba je priestranná a pohodlná, s 55-palcovou LCD televíziou, audio systémom a tabletom na ovládanie osvetlenia a ostatných spotrebičov chytrej domácnosti ako napr., rýchlovarná konvica.... S udržiavaním čistého bytu pomáhajú, čistička vzduchu, robotický vysávač a tyčový vysávač. Spálňa je velmi útulná, zariadená nábytkom na mieru a má dostatok úložného priestoru.

Byt je k dispozícii ihneď a je určený pre nefajčiarov bez domácich zvierat. Mesačný nájom je 690 EUR a zahŕňa všetky energie, predplatený TV príjem a internt s WIFI routerom. Je požadovaná kaucia vo výške 2 mesačných nájmov. Okrem toho je možné si prenajať ďalšie parkovacie miesto, v prípade potreby.

Ak hľadáte moderný a komfortný byt v tichej lokalite, tento byt v Dunajskej Strede je pre vás ideálnou voľbou.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí