Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2023
Školská 226, Jakubov
BOSEN | Rodinný dom, Jakubov
124 000 €

BOSEN | Rodinný dom, Jakubov

124 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 146 m2
  Plocha pozemku: 400 m2
 • Cena za m2: 849,32 €/m²
  ID inzerátu: 5057515
Bosen Group Vám ponúka na predaj starší, jednopodlažný 6 izbový rodinný dom v obci Jakubov. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Pre zistenie rozsahu rekonštrukcie odporúčam osobnú obhliadku.

RODINNÝ DOM: dom s výmerou 146m2 disponuje 6 izbami, kuchyňou, chodbou, kúpeľňou, samostatným WC a skladom. Dom je vykurovaný plynovým kúrením, prostredníctvom radiátorov. V kúpeľni sa nachádza ohrievač vody. Dom je napojený na verejnú vodu, plyn, elektrinu (aj 380V), verejnú kanalizáciu a dá sa pripojiť aj na optický kábel. Nehnuteľnosť je murovaná z tehly, časť je zateplená polystyrénom, okná sú plastové a drevené. Strecha je pokrytá šindľom. Časť domu je podpivničená. K domu patrí prístavba, z ktorej je vstup do pivnice.

POZEMOK: celková výmera pozemku vo výlučnom vlastníctve je 400m2, pozemok je oplotený (dodatočne bude postavené nové betónové oplotenie, ktoré bude súčasťou ceny). Prístup autom na dvor bude umožňovať vecné bremeno – právo prechodu a prejazdu peši aj motorovým vozidlom na prístupovej ceste.

LOKALITA: dom je postavený v pôvodnej zástavbe rodinných domov v centrálnej časti obce na Školskej ulici. Obec Jakubov sa nachádza 8km od okresného mesta Malacky s plnou občianskou vybavenosťou, samotná obec má dobrú občiansku vybavenosť: materská škola, základná škola, pošta, kostol, obchody, autobusové spojenie...

PARKOVANIE: je zabezpečené na vlastnom pozemku

CENA: 124.000,-EUR

V inzeráte sú použité aj fotografie s virtuálnou renováciou.

Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadisa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty