Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2023
Lúky
Ponúkame na predaj Novostavbu veľkého rodinného domu v obci Lúky pod Makytou
Cena dohodou

Ponúkame na predaj Novostavbu veľkého rodinného domu v obci Lúky pod Makytou

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Vo výstavbe
  • Plocha pozemku: 755 m2
  • ID inzerátu: 5058303
ID N042-12-GAMA Ponúkame na predaj veľký rodinný dom - dvoj dom, ktorý sa môže rozdeliť na dve bytové jednotky . Každá bytová jednotka je vo veľkosti veľkého 4 - izb. bytu (obytná plocha 95 m2) s terasou a vlastným pozemkom . V cene každej bytovej jednotky je prípojka elektriky, vody a kanalizácie. Dvojdom sa bude nachádzať v obci Lúky s výbornou dostupnosťou na hlavnú cestu, na rovine a v blízkosti lesa na pozemku o výmere 800 m2 15 min. autom do centra mesta Púchov , autobusová zástavka vo vzdialenosti 5 min od pozemku ✔ v prípade záujmu vieme zabezpečiť financovanie . Cena Dohodou. V cene je zahrnuté: bytová jednotka vo veľkosti 4 izb. bytu v štádiu holodom ( stavba pripravená na maľovanie, obklady a dokončovacie práce) , pozemok o výmere cca 400 m2 , projektová dokumentácia, všetky povolenia, inžinierska činnosť , všetky inž. siete (elektrika, voda, kanalizácia) . V prípade záujmu možná príprava pre tepelné čerpadlo (vzduch-voda) . Dvojdom sa pripravuje na pozemku o rozlohe 800 m2 , je možné po dohode kúpiť celý alebo v prípade záujmu len jednu bytovú jednotku.. Cena Dohodou

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty