Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2023
Prejta, Dubnica nad Váhom
Ponúkame na predaj veľký rodinný dom na skok od Dubnice nad Váhom za perfektnú cenu
Cena dohodou

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom na skok od Dubnice nad Váhom za perfektnú cenu

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 5058984
ID 043-12- GAMAa Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť získať veľký rodinný dom v obci Prejta. Tento trojposchodový dom s garážou a altánkom poskytuje všetko, čo potrebujete pre pohodlné bývanie a oddych.

Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 580 m2, ktorý vám ponúka dostatok miesta pre rôzne aktivity a záhradné projekty. Altánok je ideálnym miestom na relaxáciu a oddych v priebehu letných mesiacov.

Prvé dve podlažia domu sú v pôvodnom stave a sú obývateľné vďaka súčasným nájomníkom. Tretie poschodie prešlo komplexnou a vkusnou rekonštrukciou, čo znamená, že noví majitelia budú mať možnosť ihneď sa nasťahovať a začať bývať. Zároveň budú mať možnosť postupne rekonštruovať zvyšok domu podľa svojich predstáv a preferencií.

Tento rodinný dom ponúka veľký potenciál pre rodinu alebo jednotlivca, ktorý hľadá priestor a možnosti prispôsobenia si domu podľa svojich potrieb. Okolie obce Prejta je tiché a pokojné, a zároveň máte blízko k rôznym službám a zariadeniam v okolí.

Cena tohto domu je veľmi atraktívna v dnešnej náročnej dobe, iba 199 000.- eur. Odporúčam sa stretnúť a vidieť túto nehnuteľnosť osobne, aby ste si mohli vytvoriť kompletný obraz o jej potenciáli a prispôsobení.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty