Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 06. 2023
Fialová, Bratislava V - Petržalka
Privátny maklér | Prvotriedny byt s predzáhradkou v prémiovom projekte UNIQ Slnečnice
496 000 €

Privátny maklér | Prvotriedny byt s predzáhradkou v prémiovom projekte UNIQ Slnečnice

496 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 99,89 m2
 • Cena za m2: 4 965,46 €/m²
  ID inzerátu: 5060905
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj 4-izbový byt s terasou, predzáhradkou, pivnicou a dvomi vnútornými parkingami v Petržalskom projekte UNIQ Slnečnice.

“S určitosťou môžem prehlásiť, že sa práve pozeráte na UNIQátnu ponuku, ktorých na trhu nie je veľa. Developer Cresco za posledných 10 rokov ukázal, že dokáže vytvoriť komplexnú mestskú štvrť hodnú 21. storočia. No a práve UNIQ Slenčnice je jeho výstavný kus. Solídne bytové domy s krásnym tehlovým obkladom zasadené do živej mestskej štvrte jasne definujú, ako má vyzerať nadštandardné bývanie. A práve tento priestranný slnečný byt s veľkorysou výmerou umocňuje kvalitu bývania násobne. Ako prvé treba upozoniť, že prešiel hneď niekoľkými klientkými zmenami a výberom toho najprémiovejšieho štandardu oproti pôvodnej ponuke developera. Z celého repertoára výhod zaujme fakt, že byt nemá žiadnu spoločnú stenu so susedmi (okrem stropu) a teda krik či dupot nerobí žiadny problém. Absolútnym esom však je privátna predzáhradka s terasou. Vďaka nej naberá charakter rodinného bývania úplne iný rozmer. Množstvo ďalších benefitov ako premyslená dispozícia, zvýšené stropy, podlahové kúrenie, nadčasové kúpeľne, škôlka doslova na skok a mnoho ďalšieho vás budú postupne vťahovať viac a viac, až si ho úplne zamilujete. S určitosťou môžem opäť prehlásiť, že tento byt treba zažiť na vlastnej koži. Tak čo, vidíme sa na obhliadke?”

Navštívte byt hneď teraz pomocou virtuálnej obhliadky. Pokiaľ sa vám táto možnosť nezobrazuje, kontaktujte ma na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ novostavba 2023
+ prémiový projekt
+ vynikajúca výmera
+ výborná dispozícia
+ svetlá západná orientácia
+ zvýšené stropy
+ podlahové kúrenie
+ nadštandardné materiály
+ prémiový štandard
+ veľkoformátové okná
+ nadčasové kúpeľne
+ predpríprava na klimatizáciu
+ predpríprava na extériérové žalúzie
+ veľkorysá predzáhradka
+ žiadny susedia
+ vnútorné parkingy
+ pivnica

Nehnuteľnosť ponúka rozlohu interéru 96,96m2, pivničnú kobku o veľkosti 2,93m2, terasu 12,88m2 a privátnu predzáhradku o výmere 61,17m2. Orientácia celého bytu vrátane terasy a predzáhradky je západná, smerom do tichého slnečného vnútrobloku. Nachadza sa na prízemý 7-podlažného bytového domu, pričom okrem stropu nemá žiadne spoločné steny so susedmi. Ide o čerstvo dokončenú, neobývanú novostavbu v štandarde, ktorej kolaudácia prebehne do 9/2023. Byt prešiel hneď niekoľkými klientkými zmenami na základe architektonickej štúdie, ktorá sa v prípade záujmu odovzdáva spolu s bytom. O teplo sa stará podlahové kúrenie a zároveň aj centrálne kúrenie (radiátory). Má nadštandardne vysoké stropy (3m), predprípravu na klimatizáciu aj exteriérové žalúzie. Výstup na terasu/predzáhradku je z každej jednej izby, pričom predzáhradka má aj uzamykateľný exteriérový vstup z vnútrobloku. K bytu prislúchajú dve vnútorné parkovacie miesta, ktorých kúpa je dobrovoľná.

Projekt Slenčnice dáva vysoký dôraz na kvalitu aj množstvo občianskej vybavenosti, ktorá je jedným z hlavných pútačov. Spektrum prevádzok a obchodov je široké už dnes, pričom sa bude naďalej rozširovať aj v nasledujúcom období. Jedným z najdôležitejších prvkov sú okolité parky, do ktorých sú citlivo umiestnené zóny - grilovenie, work-out, pre psíčkarov a pod. Menší retailový park Slnečnice Market zastrešuje základné prevádzky ako potraviny, drogérie, reštaurácie, bistrá, kaviarne ale aj kvetinárstva či potreby pre zvieratá. Prízemné podlažia budov sú vybavené viacerými lekárskymi ambulanciami a prevádzkami pre zdravie a krásu v podobe fitness, kaderníctva a barbershopu. V blízkosti tohto obytného súboru UNIQ sa nachádza skôlka, remeselné potraviny, parkovičko pre návštevy či autobusová zastávka. Vrcholom projektu v rámci dopravy bude dobudovanie električkovej trate a jej prepojenie so systémom integrovanej železničnej dopravy čím sa výrazne posilní dopravná dostupnosť centra mesta.

Cena: 496 000€ (byt vrátane pivnice) pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Cena parkingu: 36 000€ (2x 18 000€)
Výmera: 164,23m2 (96,96m2 interiér + 2,93m2 pivnica + 12,88m2 terasa + 61,17m2 predzáhradka)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 2.93 m²

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty