Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Bulharsko
Rodinný dom s garážou a bazénom, pozemkom 185m2, 20 km od Slnečného pobrežia, Bulharsko
79 600 €

Rodinný dom s garážou a bazénom, pozemkom 185m2, 20 km od Slnečného pobrežia, Bulharsko

79 600 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 94 m2
  • Cena za m2: 846,81 €/m²
    ID inzerátu: 5062561
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom typu bungalov, ktorý disponuje i garážou v obci 20 km od Slnečného pobrežia, región Burgas, Bulharsko.

Obec sa nachádza neďaleko Slnečného pobrežia, na úpätí pohoria Stará Planina. Obec má potrebnú infraštruktúru: obchody, kaviarne, pekáreň, kostol, administratívu, pravidelnú autobusovú dopravu a iné.

Dom sa nachádza v komplexe s bazénom, bez poplatku za údržbu. Celková plocha domu je 94 m2. Pozostáva z: veľkej verandy, útulnej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľne s vaňou a dvoch samostatných spální.

Dom stojí na rovinatom pozemku o výmere 185 m2. K dispozícii je garáž, priestranstvo pre umiestnenie ležadiel, krásne upravená plocha s okrasnou studňou. Celý areál je oplotený a chránený. Dom je v perfektnom stave, v spálňach sú nainštalované klimatizácie, v obývačke je možné osadiť krb, na oknách sú rolety, je kompletne zariadený, vybavený spotrebičmi a kompletným vybavením pre Váš pohodlný pobyt!

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty