Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 04. 2023
Prejtská, Dubnica nad Váhom
Na predaj RODINÝ DOM v Dubnici nad Váhom - Prejta
199 000 €

Na predaj RODINÝ DOM v Dubnici nad Váhom - Prejta

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 580 m2
 • Cena za m2: 995 €/m²
  ID inzerátu: 5064200
CPM REAL ESTATE ponúka so súhlasom vlastníka na predaj rodinný dom v Dubnici nad Váhom – Prejta. Ide o čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s troma bytovými jednotkami. V každej bytovej jednotke sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou a dve z nich majú samostatný vchod, z ktorého sa vystupuje na terasu s oddychovou zónou pre relax a oddych.
Rodinný dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku s výmerou 580 m2, vykurovanie domu je centrálne prostredníctvom drevosplyňujúceho kotla a radiátorov. Na pozemku sú umiestnené inžinierske siete (voda, elektrina, kanalizácia). Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a kríky, murovaný gril s udiarňou, záhradný domček na náradie, pivnica. Súčasťou domu je aj garáž s betónovou jamou.
Dom je určený na bývanie nachádzajúcom sa v príjemnom, tichom prostredí. Pri dome sú štyri parkovacie státia, tak isto možnosť parkovania v garáži.
Rodinný do msa nachádza s občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácia, mestská doprava. V okolí sú možnosti turistiky, cykloturistiky, Mestská časť Prejta sa nachádza od centra Dubnice nad Váhom cca 4 km s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane materských a základných škôl.
Cena domu je 199.000,- Eur vrátane provízie a právneho servisu. Nehnuteľnosť je vhodná aj pre podnikateľskú činnosť za účelom prenájmu. Možnosť kúpy prostredníctvom hypo úveru. Viac info: Bc. Zuzana Achbergerová, MBA, zuzana.achbergerova@cpm.sk, t.č.: 0903 377 555

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 9
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 8 m²
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty