Dátum aktualizácie: 04. 12. 2023
Žilina-Strážov
NA PRENÁJOM novostavba 4-izbového RD - Žilina
1 200 €/mes.

NA PRENÁJOM novostavba 4-izbového RD - Žilina

1 200 €/mes.

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Prenájom
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 113 m2
  • Cena za m2: 10,62 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 5066119
Ponúkame na predaj prípadne prenájom s možnosťou odkúpenia novostavbu moderného 4-izbového rodinného dvojdomu, ktorý je postavený na rovinatom, slnečnom pozemku v tichom prostredí medzi rodinnými domami v Žiline mestskej časti Strážov. Na predaj sú dva rodinné domy, každý s pozemkom o výmere 240 m2.
Možnosť zariadenia domu na dohode s majiteľom.

Dvojpodlažné RD sú vyhotovené z vysoko kvalitných materiálov s dôrazom na hydroizoláciu aj tepelnú izoláciu stavby, pričom každý má vlastnú užitkovú plochou 113 m2. Prvé podlažie domu pozostáva z predsiene, technickej miestnosti, WC, schodiska, kuchyne so špajzou a jedálenskou časťou s obývacou izbou s výstupom na terasu domu. Druhé podlažie pozostáva z troch samostatných spálni, kúpeľne so sprcovacím kútom, umývadlom a WC.

Rodinné dvojdomy sú napojené na elektriku, verejný vodovod a kanalizáciu.
Vykurovanie domu a ohrev teplej vody sú zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla s vlastným zásobníkom na teplú vodu s nízkými mesačnými nákladmi na energie.

Vodovodná inštalácia Hliníkoplast, elektroinštalácia Legrand, obvodové múry - termoizolačná tehla Leier hr. 30 cm, vonkajšia izolácia - fasádny polystyrén hr. 20 cm + vonkajšia silikónová umývateľná omietka Terranova. Železobetónový strop je zateplený tvrdeným polystyrénom EPS 150 o hrúbke 30 cm + vrchná strešná fólia Fatrafol. Kvalitné plastové okna dodané výrobcom Oknoplast Slovensko zn.VEKA so 6-komorovým nízkoenergetickým rámom s termoizolačným trojsklom, vchodové dvere sú hliníkové. Súčasťou elektroinštalácie sú aj zabudované káblové rozvody televízie a internetu do každej izby.

Rodinné domy sa predávajú v stave holodom vrátane základného interiérového náteru stien bielou farbou, funkčnej elektroinštalácie s revíziami a spusteného podlahového kúrenia. Súčasťou ceny sú aj vybudované vonkajšie parkovacie státia pre osobné autá.

Termín dokončenia: 7/2023

Realitné kancelárie prosíme nekontaktovať !

Tel. kontakt: 0908 613 474


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí