Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2023
Križovatka, Banská Štiavnica
Investičný, stavebný pozemok 1315m2 Križovatka - Banská Štiavnica
199 000 €

Investičný, stavebný pozemok 1315m2 Križovatka - Banská Štiavnica

199 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť
  • ID inzerátu: 5066322
KARIN & PARTNERS vám ponúka na predaj lukratívny, rovinatý, stavebný pozemok o veľkosti 1315 m2 v najfrekventovanejšej časti Banskej Štiavnice – Križovatka. Pozemok je vhodný na výstavbu polyfunkčnej budovy, ku ktorej bola pred niekoľkými rokmi vypracovaná štúdia. Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie

Lokalita: Banská Štiavnica - Križovatka

Orientácia: Západná

Celková výmera: 1315 m2

Počet parciel: 5

Prístup: Áno

Inžinierske siete: Áno

Bez Tiarch

Cena: 199.000 EurPozemok má výbornú polohu - je umiestnený v najfrekventovanejšej časti Banskej Štiavnice s vynikajúcou dostupnosťou, dobrou občianskou vybavenosťou a zastavanosťou. Pozemok je obklopený z jednej strany zeleňou slúžiaci momentálne ako oddychová zóna a z druhej strany vedie hlavná cesta vedúca do centra mesta. Stavebný pozemok je západne orientovaný, vhodný na investíciu ako napríklad stavbu spomínanej dvojpodlažnej polyfunkčnej budovy. Projekt na dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu, ktorého materiály sú k dispozícii, bol vypracovaný pred niekoľkými rokmi za účelom obchodného centra s kanceláriami a parkovaním.

Banská Štiavnica je jedným z najkrajších miest na Slovensku. Svojím charakterom, krásou a históriou ročne priťahuje tisícky návštevníkov. Uvedená lokalita má obrovský potenciál z hľadiska investičnej príležitosti, ktorá by slúžila nielen pre občanov mesta ale i turistov.

Kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty