Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Bojnická, Bratislava III - Rača
Predaj záhrady o výmere 301 m2, Bratislava - Žabí majer
39 000 €

Predaj záhrady o výmere 301 m2, Bratislava - Žabí majer

39 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 301 m2
 • Cena za m2: 129,57 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5067444
ID: F008-13-LUC
Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v osobnom vlastníctve v uzavretej záhradkárskej osade Žabí Majer.

Na pozemku o rozlohe 301 m2 sa nachádzala záhradná chatka s podlahovou výmerou 20 m2 v pôvodnom stave, ktorá bola prednedávnom odstránená, s možnosťou dostavby novej, príp. osadenia mobilného domu. K parcele sa predáva tiež podiel na spoločnej prístupovej ceste . Záhrada sa nachádza v centálnej časti záhradkárskej oblasti , s dobrým prístupom po asfaltovej ceste. Pozemok je rovinatý, oplotený betónovým plotom a je ideálny na pestovanie vlastnej zeleniny, ovocia, kvetov, príp. na grilovanie a posedenie s rodinou a priateľmi. V susedstve sa nachádzajú murované chaty , niektoré aj na celoročné bývanie.

CENA: 39 000 € , cena je vrátane kompletného realitného servisu, vypracovania všetkých potrebných zmlúv, dokumentácie a poplatkov za podanie návrhu na vklad do katastra.

Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež bezplatný profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty