Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 06. 2023
Jarovecké rameno, Bratislava V - Jarovce
PRÉMIOVÝ 5-IZBOVÝ HAUSBÓT NA JAROVECKOM RAMENE
399 000 €

PRÉMIOVÝ 5-IZBOVÝ HAUSBÓT NA JAROVECKOM RAMENE

399 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hausbót
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 160 m2
 • Cena za m2: 2 493,75 €/m²
  ID inzerátu: 5068590
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový hausbót s terasou a krásnym výhľadom na Jaroveckom ramene. Atraktívne prostredie pre víkendový oddych ale aj na celoročné bývanie. Jedinečná architektúra stavby v prémiovom rozmere, veľkorysá výmera, 5 izieb, 2 kúpeľne a terasy s krásnymi výhľadmi v krásnom prostredí.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
-celková plocha: 200 m2 ( 160 m2 úžitková plocha + terasy 40 m2 )
-počet izieb: 5
-nepriechodné izby
-2x samostatná toaleta
-2x kúpeľňa
-terasy s krásnymi výhľadmi
-záhrada pre posedenie / výborné miesto v rámci brehu /
-parkovanie

TOP 5 VÝHOD DOMU:
- veľkorysý priestor interiéru až 160 m2 úžitkovej plochy na 2 podlažiach
- výborná lokalita v rámci ukotvenia hausbotu
- krásny výhľad a interakcia s prírodou
- veľkorysí vonkajší priestor k dispozícii pre grilovačky a posedenie s priateľmi či rodinou
- prémiový dizajn a jedinečná architektúra

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Celá stavba je priečne predelená na zrkadlovo identické hausboty, ktoré zdieľajú ukotvenie k brehu. Každá polovica má dve podlažia s terasami. Od vstupu do domu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je priestor pre vstavanú šatníkovú skriňu. Po ľavej strane je vstup do spálne. Postúpením chodbou je po ľavej strane veľká kúpeľňa a samostatná toaleta. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti ktorá pozostáva s kuchyne spojenej s obývačkou. Celá denná časť má výstup na terasu cez širokofrmátové okná s posuvným systémom vďaka ktorým si nový majiteľ môže vychutnať neopakovateľnú atmosféru a výhľady priamo z obývačky.  Na konci chodby je schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Druhé podlažie je nočná časť hausbotu. Pozostáva z dvoch samostatných detských izieb, veľkej kúpeľne, samostatnej toalety a manželskej spálne s terasou. . Po celej dĺžke domu sú širokofromátové okná s posuvným systémom vďaka ktorým si nový majiteľ môže vychutnať neopakovateľnú atmosféru a výhľady priamo z obývačky. Veľkorysá terasa je z časti krytá a disponuje hladkým vstupom do vody.

VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU:
Hausbot sa predáva v stave holodom. Dokončenie celého domu na kľúč je možné po osobnej konzultácii s realizátorom stavby.

LOKALITA:
Hausbót na Jaroveckom je charakteristický pre svoju idylickú atmosféru pripomínajúcu život na dedine. Dostupnosť autom je od hlavného ťahu Petržalky cca 5 minút. Lokalita ponúka množstvo podnetov pre voľnočasové aktivity a relax v priamej interakcii s krásnou prírodou. Do centra mesta je dostupnosť autom do 10 minút.

CENA : 399 000 EUR

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Prémiový 5-izbový hausbót so súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre vyhotovenia a technickej vybavenosti odrážajú nároky a potreby aktuálnej klientely. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením a kvalitatívnym vyhotovením stavby. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine a zároveň ponúka všetky benefity, ktoré Vám hausbót dokáže ponúknuť. Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie víkendového sídla, ktoré pokojne môže fungovať ako celoročné bývanie.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty