Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 06. 2023
Adama Štrekára, Trnava
predám holo-dom
580 000 €

predám holo-dom

Adama Štrekára, Trnava, okres Trnava
580 000 €

dohoda


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 219 m2
  Zast. plocha: 217 m2
  Plocha pozemku: 677 m2
 • Cena za m2: 2 648,40 €/m²
  ID inzerátu: 5077749
Ponúkam na predaj rozostavaný moderný 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti Kamenný mlyn v tichej slepej uličke.

Dispozícia domu je nasledovná:
Na prízemí sa nachádza chodba, dvoj-garáž,2 x izba,kúpeľňa,obývacia izba s kuchyňou,špajza,samostatné WC, technická miestnosť,schodisko a šatník.
Na poschodí je spálňa spolu s kúpeľnou,šatníkom a balkónom.

Úžitková plocha domu je 219m2 +47m2 terasa, pričom zastavaná plocha 217,24 m2. Pozemok je o výmere 677m2. Dom je navrhnutý a postavený v súlade s projektom ako nízkoenergetický. Na stavbe sú použité najkvalitnejšie materiály. Hrubá stavba pozostáva z:
• obvodové murivo Porotherm 30 Kombi Profi ,zateplené .20 cm polystyrénom EPS.
• Stropná konštrukcia 1NP a 2NP je železo betónová. Strešná konštrukcia s izoláciou EPS 400 + Fatrafol.

Dom sa predáva v štádiu cca 85 % rozostavanosti, v štádiu nedokončeného holo-domu.
Realizovaná hrubá stavba so strechou, vodoinštalácia, elektroinštalácia, rozvod plynu, kanalizácia, hlínikovo- plastové okná s nemeckým profilom Delegant Desing skrýté kovanie, izolačné troj-sklo vo farbe antracit- biela. Zhotovené sú omietky a aj podlahy bez konečnej úpravy (izolácia, potery a rozvody podlahového kúrenia). K dispozícii sú dve parkovacie miesta v garáži a ďalšie dve pred domom, oplotenie pozemku zo zadnej strany a bočných strán je zrealizované betónovým plotom.. Terén okolia domu je vydláždený dlažbou.

Dom je určený pre rodiny, ktoré uprednostňujú kľudné a kvalitné bývanie s komfortným pozemkom vo vyhľadávanej časti Trnavy. Dômyselná a praktická dispozícia vytvárajú pocit vzdušnosti priestrannosti a útulnosti. Izby majú nadštandardnú veľkosť. Teplo bude zabezpečené podlahovým kúrením, pričom je už zhotovená aj príprava na krb prípadne kachle. Ako veľký benefit je rekuperačná jednotka (zrealizované rozvody). Východ na terasu je cez veľkoformátové posuvné dvere priamo z obývacej izby alebo aj zo spálne. Záhrada a terasa sú orientované na juho-východ, prekrytie terasy Vám aj v horúcich letných dňoch poskytne dostatok tieňu na oddych a relax. Pozemok o výmere 677m2 poskytuje dostatok priestoru na oddych, vybudovanie bazénu, priestor pre okrasnú aj úžitkovú záhradu s dostatkom zelene a súkromia pre celú rodinu. Cena RD v aktuálnom štádiu rozostavanosti je 580000 €.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty