Dátum aktualizácie: 05. 12. 2023
Za tehelňou, Bratislava II - Ružinov
NOVOSTAVBA 5izb. rod.domu Ružinov-TRNÁVKA
575 000 €

NOVOSTAVBA 5izb. rod.domu Ružinov-TRNÁVKA

575 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 344 m2
 • Cena za m2: 3 833,33 €/m²
  ID inzerátu: 5090957
Ponúkam na predaj novostavbu 5.izb rod. domu-dvojdomu v Bratislave v mestskej časti Ružinov-Trnávka na ulici Za tehelňou.
Rodinný dom A a rodinný dom B sú dva identické zrkadlovo otočené domy, ktoré nemajú spoločnú stenu ale káždý ma svoju stenu a medzi nimi je zvuková izolácia. Cena za rod.dom B, ku ktorému prináleží pozemok s rozlohou 344m je 575000 eur. Ku každému domu patria 3 parkovacie miesta. V obidvoch domoch je nainštalovaný alarm a vonku je kamerový systém. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť s tepelným čerpadlom zn. DAIKIN a s predprípravou na práčku a sušičku, umývadlo a WC, ďalej izba(spálňa alebo pracovňa) a kuchyňa s obývačkou so vstupom na terasu a záhradu. Na 1.podlaží sa nachádzajú 3 izby, šatník, kúpeľňa s predprípravou na vaňu, umývadlo, WC a sprchový kút. Na prízemí a na 1.podlaží je klimatizácia zn. DAIKIN. V každom dome sú na všetkých oknách vonkajšie hliníkové žalúzie. Na obidvoch pozemkoch v zadnej časti je šachta v ktorej je studňa a betónová platňa na záhradný domček alebo altánok. Domy sa nachádzajú vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave, výborná občianska vybavenosť, v blízkosti OC Avion, Lidl atď..
Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle: 0901 777 777

RK PROSÍM NEVOLAŤ !!!


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí