Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 05. 2023
Jantárová, Bratislava V - Jarovce
4 izbový EXKLUZÍVNY byt s obrovskou 93 m2 terasou.
335 000 €

4 izbový EXKLUZÍVNY byt s obrovskou 93 m2 terasou.

335 000 €

bez parkingu


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 96 m2
  Plocha pozemku: 93 m2
 • Cena za m2: 3 489,58 €/m²
  ID inzerátu: 5091685
Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNY 4 izbový byt s obrovskou 93 m2 terasou, s garážovým parkingom 2x a kobkou vo výnimočnom už skolaudovanom projekte OPÁL Jarovce. Výmera interiéru 96 m2 + terasa 93 m2. Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality Bratislavy. Už svojím vzhľadom sa Opál odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry. Toto komunitné bývanie prináša najlepšiu kombináciu vidieckeho a mestského komfortu. Z bytu a terasy je výhľad na srdce projektu Opál a detské ihrisko s parkom. Výborné dopravné napojenie a občianska vybavenosť. Priamo v Jarovciach sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, vináreň, napojenie na cyklotrasu, futbalové ihrisko, v blízkosti hraníc Rakúska a s ešte širšími nákupnými možnosťami a mnoho ďalšieho. Z dôvodu vysokého štandardu bytu sa byt predáva ako holobyt, aby si ho nový majiteľ mohol zariadiť podľa seba. Ďalšou výhodou sú 2 kúpeľne a šatník. V prípade záujmu je možné byt dať do štandardu priamo developerom. Súčasťou bytu je stropné chladenie a kúrenie a príprava na externé žalúzie. Celková cena bytu je: 374000,- € (335000,- Byt, 2 x 18000,- Parkovanie a 3000,- Kobka).
REALITNÉ KANCELÁRIE VOLAŤ LEN S KLIENTOM.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty