Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 06. 2023
Hečkova, Bratislava III - Rača
Privátny maklér | Šikovný 2-izbový byt s parkovacím miestom neďaleko Peknej cesty
162 500 €

Privátny maklér | Šikovný 2-izbový byt s parkovacím miestom neďaleko Peknej cesty

162 500 €

bez parkovacieho miesta


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 50,29 m2
 • Cena za m2: 3 231,26 €/m²
  Energie: 202 €/mesiac
  ID inzerátu: 5094183
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Rači - časť Barónka.

“Už pri jeho prvej návšteve byt zaujme svojou (na panelák) netradičnou avšak výbornou dispozíciou, ktorá môže konkurovať aj dnešným novostavbám. Má skvele orientovanú dennú a nočnú časť, vďaka čomu je prirodzené svetlo vždy tam, kde ho potrebujete. Vyzdvihnúť takisto môžem aj priestor pre vznik kvalitného pracovného (alebo iného) kútika, kúpeľňu s oknom či tichú orientáciu spálne. Ďalším veľkým benefitom je vyhradené parkovacie miesto, ktoré vám ušetrí nespočet nervov v zóne, kde je nájdenie parkovacieho miesta skutočná výzva (najmä večer). Na prvý pohľad nenápadným byt toho však skrýva omnoho viac, a ja vám na obhliadke rád odhalím všetko, čo ponúka.”

Zaujala vás táto ponuka? Navštívte byt hneď teraz pomocou virtuálnej obhliadky. Pokiaľ sa vám táto možnosť nezobrazuje, kontaktujte ma na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ výborná dispozícia
+ denná a nočná časť
+ svetlá orientácia
+ kúpeľňa s oknom
+ pokojná spálňa
+ veľká kuchyňa
+ vyhradené parkovanie
+ blízkosť prírody
+ výborná občianska vybavenosť
+ pumpa s obchodom (OMV Billa) 24/7
+ blízkosť električky

Nehnuteľnosť ponúka rozlohu interéru 50,29m2 a podiel 3,6m2 na pivničnej miestnosti vedľa bytu. Orientácia je juhovýchodná (denná časť) a tichá severozápadná (nočná časť). Nachádza sa na 2-tom poschodí z 7-mich, celkovo s 2-mi bytmi na poschodí. Medzi rokmi 2005 - 2015 prešla rekonštrukciou elektriky v celom byte, vnútorných rozvodov, výmenou podláh, okien, obkladov. Po technickej stránke sú spravené všetky najpodstatnejšie zásahy a úpravy. Po vizuálnej stránke byt uvíta v najbližších rokoch revitalizáciu a modernizáciu kuchyne či podláh, no aktuálne je plne zachovalom stave, obyvateľný a funkčný.

Bytový dom zo 60. rokov prešiel nadstavbou a komplexnou rekonštrukciou v roku 1991 a následne ďalšími stavebnými úpravami (zateplenie, strecha, okná, dvere) v roku 2015. V nasledujúcom období sa chystajú renovácie vnútorných priestorov a výťahu. Zo zadnej a bočnej strany bytového domu na nachádza vyhradené parkovisko a z prednej strany detské ihrisko a pekná zelená plocha.

Hečkova ulica sa nachádza na hranici račianských časti Krasňany a Barónka v blízkosti električkovej zastávky. Skvelým benefitom je prevádzka kombinujúca pumpu (OMV) s obchodom (Billa) fungujúca 24/7 vrátane sviatkov nachádzajúca sa priamo pred bytovým domom. V okolí sa taktiež nachádzajú menšie prevádzky (reštaurácie, cukrárne a pod.), športoviská (BMX dráha, kúpalisko a štadión) a neďaleká príroda v podobe kopcov a lesov Malých Karpát. Dopravná dostupnosť je taktiež vynikajúca, autom vďaka blízkosti Račianskej cesty a električkou v pešej dostupnosti.

Cena: 162 500€ vrátane vyhradeného parkovacieho miesta pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 53,88m2 (50,29m2 interiér + 3,59m2 pivničná miestnosť)
Náklady: +202€/mesiac (170€ správca vrátane fondu opráv + 22€ elektrika + 10€ plyn + TV/internet)

Cena parkovacieho miesta: 10 000€ ( dobrovoľné zakúpenie)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Plochy pivníc: 3.59 m²

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty