Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 06. 2023
Prvá, Šamorín
Privátny maklér | Stavebný pozemok s právoplatnými povoleniami na 7 nehnuteľností v domovej časti Ša
270 €/m²

Privátny maklér | Stavebný pozemok s právoplatnými povoleniami na 7 nehnuteľností v domovej časti Ša

270 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 5098128
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj pozemok o výmere 3 240m2 s právoplatnými stavebnými povoleniami na celkovo 7 nehnuteľností (2x dvojdom a 1x trojdom) a prístupovú cestu v pokojnej domovej lokalite Šamorín - Mliečno.

“Vynikajúca ponuka stvorená a nachystaná pre developera/investora. Ako prvé musím vyzdvihnúť samotnú polohu pozemku v pokojnej a obľúbenej domovej lokalite s výborným prístupom do centra mesta. Pozemky sú už vhodne rozparcelované s vydanými právoplatnými povoleniami na stavby aj pozemnú kominukáciu, takže na nič sa nečaká a nehrozia žiadne prestoje. Inžinierské siete priamo pred pozemkom - vodovod, kanalizácia a elektrika, vďaka čomu domy nestratia na ani kúsok atraktivite. Umiestnenie pozemku zasadené medzi zástavbu rodinných domov garantuje pokojné bývanie, aké sa hľadá v Šamoríne len ťažko. Čerečnička je perfektný prístu z Prvej ulice a možnosť vybudovania privátnej zóny. Okolnosti a parametre ponuky garantujú pekný zisk v akéjkoľvek dobe, takže reagovať treba svižne a rozhodne.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ lokalita pozemku
+ umiestnenie v rámci lokality
+ prístupnosť
+ právoplatné stavebné povolenia
+ všetky inžinierské siete
+ bez akýchkoľvek stavieb na pozemku
+ pripravený na okamžitú výstavbu

Pozemok je zložený z 14 parciel rôzneho tvaru o celkovej výmere 3 240m2 rozdelených nasledovne:

prístupová cesta (Cesta) - 966m2

rodinný dvojdom 1 (RDD1) - 596m2

rodinný dvojdom 2 (RDD2) - 712m2

rodinný trojdom 1 (RTD1) - 966m2

Pozemok je rovinatý a len mierne zarastený s asanovanou budovou. Parcely sú označené ako zastavané plochy a nádvoria alebo ako záhrady, čiže nie je potrebné riešiť vynímanie z pozemkového fondu. Stavby sú navrhnuté ako podpivničené aj nepodpivničené rodinné domy a s adekvátnymi pozemkami a parkovacími miestami. Pre viac informácií o schválených stavebných povolenia ma kontaktujte telefonicky alebo mailovo.

Prvá ulica v lokalite Šamorín - Mliečno má alejový charakter a vyznačuje sa zástavbou rodinných domov. Má výborné napojenie do centra mesta a nachádza sa mimo frekventovanej cesty. V jej okolí sa nachádza dobrá občianska vybavenosť (potraviny, kaviareň/cukráre či fitness) aj možnosti rekreácie (Mliečňanský rybník, futbalové ihrisko). Územie je zastavané a možnosti ďalšej výstavby sú výnimkou než pravidlom.

Cena: 874 800€, tj. 270€/m2 pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 3 240m2 (zastavané plochy a nádvoria + záhrady)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno
  • Kanalizácia: Áno

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty