Dátum aktualizácie: 28. 09. 2023
Kladenská 1034/46, Košice IV - Krásna
Rodinný dom s 3 byt. jednotkami, alebo 2 a firma
530 000 €

Rodinný dom s 3 byt. jednotkami, alebo 2 a firma

530 000 €

Cena je s DPH. Sme plátca DPH.

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 249 m2
  Zast. plocha: 122 m2
  Plocha pozemku: 486 m2
 • Cena za m2: 2 128,51 €/m²
  ID inzerátu: 5104975
Ponúkame na predaj veľký, 3-oj podlažný RD, 11 izieb, 3 kúpeľne a garáž. Dom a pozemok prešiel kompletnou rekonštrukciou s novou projektovou dokumentáciou a s kolaudáciou 04/2023, nová strecha zateplená fúkanou izoláciou, nová fasáda zateplená 12cm polystyrénom, nové plastové okná a vstupné dvere, nové podlahy, dvere, zárubne, komplet nová elektroinštalácia vrátane prípojky. Nová sanita a vodoinštalácia, rozvody kúrenia, nový kotol a 300L bojlér, nová vodoinštalácia, bleskozvod a kanalizačná prípojka s tlakovým čerpadlom.

Dom o zast. ploche 122m2, na pozemku o výmere 486m2, pozostáva z 3 bytových jednotiek samostatných na každom podlaží ( Odporúčame 2 . poschodia možnosť bývania a prízemie s garážou pre sídlo firmy). Každé poschodie má samostatný vchod ( s možnosťou prepojiť navzájom poschodia existujúcim schodiskom).

Prízemie so samostatným vchodom z boku domu vedľa garáže s rozlohou 86,5m2 je vhodné pre komerčné účely, prevádzku firmy, alebo aj na bývanie. Nachádza sa tu kuchynka s kuchynským kútom s varnou doskou, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a dve miestnosti. Na prízemí sa nachádza aj garáž s elektrickou bránou.
1.nadzemné poschodie so samostatným vchodom z dvora z boku domu, má rozlohu 87,5m2. Nachádza sa tu priestranná denná miestnosť s kuchynským kútom, 3 samostatné miestnosti a kúpeľňa s vaňou a WC.
2.nadzemné poschodie so samostatným vchodom z prednej časti domu po schodisku má rozlohu 75m2, disponuje s veľkou dennou miestnosťou s kuchynským kútom, 3 samostatnými miestnosťami, balkónom, kúpeľnou s vaňou a WC a samostatným WC.
Každé poschodie má samostatné digitálne merače tepla, merače spotreby el. energie, merače spotreby teplej a studenej vody, dom je napojený na kanalizáciu. Na dome je predpríprava na pripojenie solárnych článkov.
Nová vstupná elektrická brána ovládaná mobilom.
Dom sa nachádza v tichej časti obce Krásna.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí