Dátum aktualizácie: 11. 12. 2023
Veľká Lomnica
2 izbový apartmán s parkovaním a ochrannou známkou
124 990 €

2 izbový apartmán s parkovaním a ochrannou známkou

124 990 €

124 990 € + dohoda

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 45,39 m2
 • Cena za m2: 2 753,69 €/m²
  Energie: 240 €/mesiac
  ID inzerátu: 5111564
Lokalita : Termálna ulica, Veľká Lomnica, okres Kežmarok.

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán s jedným balkónom s výhľadom na Lomnický štít v Tatragolf rezorte vo Veľkej Lomnici o výmere 42,41 m² + balkón 2,98 m². Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynskou linkou, kúpeľne s vaňou a WC a spálne s manželskými posteľami hotelového typu s východom na balkón /2,98 m²/ s čiastočným výhľadom na Tatry.

V obývacej izbe je 2. plnohodnotná manželská posteľ a veľká rozťahovacia sedačka. Celková kapacita apartmánu je 4 + 1. Apartmán je na LV vedený ako byt.

Apartmán je kompletne vybavený nábytkom, TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou a WiFi. Výhodou veľký balkón výhľadom na Lomnický štít a s možnosťou pokojného posedenia pri kávičke.

Orientácia je S-Z. Predáva sa kompletne zariadený. Vhodný aj pre rodiny. Ideálne ako investícia na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Rezort sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite len 7 km od lyžiarského strediska Tatranská Lomnica s množstvom turistických, rekreačných a športových aktivít - lyžovanie, cyklistika, turistika, skiapl, bežkovanie. V tesnej blízkosti sa tiež nachádza známe 27 jamkové golfové ihrisko Black Stork. Súčasťou rezortu je 24/7 recepcia, detské ihriská, privátny wellness, prenájom bicyklov a reštaurácia. Súkkromné parkovanie je zabezpečené priamo v areáli pred amartmánovým domom. Možnosť financovania hypotékou ako byt.

V samotnej blízkosti prakticky oproti apartmánu sa v lete viete okúpať vo vodnom parku Aquafun ktorý je každý rok v letnej sezóne v prevádzke a je ideálny pre detičky či dospelých na schladenie a šantenie sa v slnečných a horúcich letných dňoch.

Platná manažérska zmluva so spoločnosťou https://www.eggresh.com/. Zmluvu je možné hocikedy zrušiť, alebo v nej pokračovať. Spoločnosť Eggresh, s.r.o. apartmán sa vyťažuje cez: http://www.velkalomnicaapartman.sk/apartmany/c406/. Výnos je cca 5.000 € / rok.


K apartmátu prislúcha a súčasťou ceny sú nasledujúce položky:


označené súkromné parkovacie miesto /12 m²/ vedené na LV

ochranná známka, registrácia na patentovom úrade je na fotkách


webová stránka:

https://www.kamzikubytovanie.sk/


Facebooková stránka:

https://www.facebook.com/kamzik.ubytovanie/


Instagram:

https://www.instagram.com/kamzik.ubytovanie/


E – mailové schránky:

info@kamzikubytovanie.sk

kamzik.ubytovanie@gmail.comCena : 124.990,- € + dohoda


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí