Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava IV - Dúbravka
Privátny maklér | Investičný pozemok (záhrada) v priamom dotyku s projektom Medze
163 500 €

Privátny maklér | Investičný pozemok (záhrada) v priamom dotyku s projektom Medze

Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava IV - Dúbravka, okres Bratislava
163 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre bytovú výstavbu
  • ID inzerátu: 5111772
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj pozemok s dvoma chatkami v priamom dotyku s pripravovaným projektom Medze (Penta Real Estate) v časti Karlova Ves - Krčace.

“Ak niekde uložiť peniaze tak sem! Pozemok je v priamom dotyku s prístupovou cestou do garáží a tesnej blízkosti bytových domov B4 a B6. Začiatok výstavby prvých dvoch etáp projektu je plánovaný na júl - september 2023 a postupom času zaberie takmer celú lokalitu Krčace. Jeho predaj je v nasledujúcich mesiacoch až rokoch takmer garantovaná záležitosť. Vďako tomu sa vám naskytá možnosť rozumne uložiť peniaze, ochrániť ich pred agresívnou infláciou, profitovať zo zhodnocovania lokality developerom a čakať na požiadavku o výkup či proaktívne pracovať na jeho predaji. Pre developera je zaujímavý už dnes, no okolnosti hrajú v prospech aktuálneho či budúceho majiteľa.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ atraktívne umiestnenie (vzhľadom na projekt)
+ veľký projekt v susedstve
+ budúca transformácia lokality
+ silný a stabilný developer
+ skorý začiatok výstavby

Pozemok je v podielovom vlastníctve a je zložený zo 4 parciel obdĺžnikového tvaru (pás 6m x 100m) o celkovej výmere 654m2 a dvomi funkčnými záhradnými chatkami (pod jednou z nich už developer odkúpil časť pozemku). Pozemky sú mierne svahovité, v minulosti a počas Covidu využívané ako záhrady. Dnes sú však ako záhrady už v nevyhovujúcom stave. Orientácia pozemku je východ - západ a prístup je možný len pešo po vychodenej cestičke. Nachádza sa hneď nad ihriskom policajného zboru.

Projekt Medze prinesie do lokality dokopy 520 bytových a 280 rekreačných ubytovacích jednotiek. V rámci projektu postaví developer 22 nadzemných objektov s dvomi až trinástimi nadzemnými podlažiami. Celková nadzemná podlahová plocha predstavuje takmer 45 tisíc m2. Súčasťou celého projektu budú aj priestory občianskej vybavenosti. Bude sa tu nachádzať škôlka, obchodné prevádzky a parkovacia kapacita v objeme 1246 parkovacích miest, z ktorých viac ako 90% bude v podzemí, s cieľom maximalizovať množstvo zelene a oddychových zón v rámci celého areálu. Projekt taktiež ponúkne detské a workoutové ihriská, vodné prvky, ale aj námestie. Obyvatelia budú mať k dispozícii okrem viacerých oddychových zón aj priestory pre cyklostátia.

Cena: 163 500€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 654m2 (33m2 zastavaná plocha a nádvorie + 621m2 vinica)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty