Dátum aktualizácie: 30. 11. 2023
Vajnorská 32, Chorvátsky Grob
Nestor Capital-Využite príležitosť-Priestranná 7-izbová vila s vlastným wellnessom a rozsiahlou tera
529 000 €

Nestor Capital-Využite príležitosť-Priestranná 7-izbová vila s vlastným wellnessom a rozsiahlou tera

529 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 322 m2
  Plocha pozemku: 880 m2
 • Cena za m2: 1 642,86 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5112013
Ponúkame Vám na predaj unikátny dvojposchodový celopodpivničený 7-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda.
Rodinný dom Vás hneď pri pohľade zvonku zaujme svojou impozantnou veľkosťou, šírkou pozemku, vysokým kamenným múrom okolo celého pozemku, rozsiahlou terasou o rozlohe 103m2, balkónom, vlastným wellnessom, počtom a veľkosťou izieb, garážou pre 3 autá, 3x kúpeľna a pozemkom na ktorom máte dostatok priestoru si vybudovať bazén s výhľadom zo zasklennej terasy Vášho domu.
Rodinný dom spĺňa všetky atribúty pre náročného a vynimočného klienta, ktorý hľadá architektonický koncept, ktorý je v súlade s prostredím, veľkosťou domu a rozlohou pozemku  a dáva mu pocit hrdosti na svoj príbytok.
Poprechádzajte sa po rodinnom dome a terase, pozriete si výhľady, odmerajte si potrebné rozmery vášho rodinného domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač:https://my.matterport.com/show/?m=4tt7CDDuz8X
Disponujeme znaleckým posudkom s hodnotou rodinného domu vo výške 629.000eur.
Obývačku, spálňu, detskú izbu, pracovňu a terasu sme pre vašu lepšiu predstavivosť virtuálne zariadili.
V suteréne sa nachádza už spomínané wellnesscentrum, ktoré pozostáva z fínskej sauny, vírivky a masážného sprchovacieho kúta, kúpeľne s Wc, v suteréne sa ešte nachádza plynový kotol aj s bojlerom.
1.NP tzv. denná časť pozostáva z izby s kuchyňou so vstupom na zasklennú terasu, kúpeľne s WC, priestrannou obývačkou, pracovňou a garážou pre 3 autá.
2.NP tzv. nočná časť pozostáva z kúpeľne s WC, dvoch detských izieb so vstupom na balkón a z dvoch spálni, pričom jedna zo spálni má vlastný veľký šatník so vstupom na rozsiahlu terasu.
Hneď za domom cyklotrasa Jurava, kúsok od mestskej časti Bratislava-Vajnory a  od mestského obchvatu  D4 s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v obci s viacerými
materskými školami, základnou školou, obchodným centrom, reštauráciami, potravinami, kostolom a národnou prírodnou rezerváciou Šúr.
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu:
info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:0910 113 331.
V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu p. Lindera.


We offer you a unique 7-bedroom family house with two floors and a full basement, located in the village of Chorvátsky Grob, in the local part of Čierna Voda.
The family house will immediately captivate you with its impressive size, the width of the land, a high stone wall surrounding the entire property, an extensive terrace of 103m2, a balcony, a private wellness area, the number and size of rooms, a 3-car garage, 3 bathrooms, and a plot of land where you have ample space to build a pool with a view from the glass-enclosed terrace of your home.
This family house meets all the attributes for a demanding and exceptional client looking for an architectural concept that harmonizes with the environment, the size of the house, and the land area, giving them a sense of pride in their residence.
Take a virtual tour of the family house and terrace, enjoy the views, and measure the necessary dimensions of your family home through a 3D tour by copying the link into your web browser: https://my.matterport.com/show/?m=4tt7CDDuz8X
We have an expert appraisal valuing the family house at 629,000 euros.
For your better imagination, we have virtually furnished the living room, bedroom, children's room, office, and terrace. In the basement, you will find the aforementioned wellness center, which includes a Finnish sauna, a whirlpool, a massage shower, a bathroom with a toilet, as well as a gas boiler and a water heater.
The 1st floor, also known as the daytime area, consists of a room with a kitchen with access to a glass-enclosed terrace, a bathroom with a toilet, a spacious living room, an office, and a 3-car garage. The 2nd floor, known as the nighttime area, includes a bathroom with a toilet, two children's rooms with access to a balcony, and two bedrooms, one of which has a large walk-in closet with access to an extensive terrace.
Right behind the house is the Jurava cycle path, and you are just a short distance from the Bratislava-Vajnory district and the city bypass D4, with excellent amenities in the village, including multiple kindergartens, a primary school, a shopping center, restaurants, grocery stores, a church, and the Šúr National Nature Reserve.
Do not hesitate to contact us via email: info@nestorcapital.sk or by phone: 0910 113 331. The property agency commission, legal services, and the services of our mortgage specialist, Mr. Linder, are included in the property price.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 8 m²
 • Počet terás: 2
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí