Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 06. 2023
Jasovská, Bratislava V - Petržalka
Na predaj kompletne zrekonštruovaná svetlá garsónka na 11.p./12 s výhľadom, kúsok Draždiak, nové výť
105 000 €

Na predaj kompletne zrekonštruovaná svetlá garsónka na 11.p./12 s výhľadom, kúsok Draždiak, nové výť

105 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 23,87 m2
 • Cena za m2: 4 398,83 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5114000
Ponúkame Vám na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa, svetlú, úplne novo zrekonštruovanú, po rekonštrukcii ešte nikým neobývanú garsónku na Jasovskej ul. v Petržalke. Garsónka má rozlohu 23,87 m2 s pivnicou (z toho je pivnica 1,26 m2) plus loggiu o rozlohe 4,5 m2. Nachádza sa na 11.poschodí z 12-tich s pekným vzdušným výhľadom. V roku 2020 prešla garsónka kompletnou rekonštrukciou. V byte boli menené rozvody elektriny, urobené nové stierky, bola kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa. V nej je nový keramický obklad, podlaha a sprchový kút (namiesto vane), tiež nové umývadlo a toaleta. V izbe je nová plávajúca podlaha, okná sú plastové, na oknách a dverách na loggiu sú interiérové žalúzie. Na dverách a malom okne sú sieťky proti hmyzu. V izbe je nová kuchynská linka. Na vstupnej chodbe je nová vstavaná skriňa na mieru s maximálnym využitím priestoru. Z loggie je pekný, vzdušný výhľad na mesto a Rakúsko. V dome sú nové výťahy a od výťahu sa na chodbu k bytu prechádza cez uzamykateľnú mrežu.
Okolie domu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, možnosti nákupu (hneď pod domom je LIDL), oddychu, relaxu na blízkom Draždiaku, blízkosť cyklotrasy, nemocníc a zdravotníckych zariadení, dostupná je MHD, pod domom sa buduje električková trať (spojenie s centrom mesta), lokalita umožňuje blízke napojenie na obchvat Bratislavy, či napojenie na D4.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1985
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 11
 • Počet izieb/miestností: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty