Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Rajecká Lesná
Rekreačná chata so súkromným pozemkom
213 000 €

Rekreačná chata so súkromným pozemkom

213 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 112 m2
  Zast. plocha: 58 m2
  Plocha pozemku: 411 m2
 • Cena za m2: 1 901,79 €/m²
  ID inzerátu: 5115975
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v nádhernej lokalite Rajecká Lesná, Kamenná dolina

Veľkou výhodou stavby je jej vlastný súkromný pozemok s výmerou 411 m2 z čoho je zastavaná plocha 58 m2.

Nehnuteľnosť poskytuje svojmu majiteľovi dokonalé súkromie a zároveň umožnuje veľkolepý výhľad na celé údolie.

Celková úžitková plocha chaty je 112 m2
podlahová plocha chaty 83 m2 ( prízemie 41 m2, podkrovie 15 m2, spodý priestor 27 m2)
zastrešená terasa 29 m2

Chata je dispozične rozdelená na obytné prízemie s podkrovím a spodný viacúčelový priestor. Na prízemí sa nachádza centrálna obytná čast s krbom, z ktorej je vytvorený prechod na zastrešenú terasu a prechod na schodisko do podkrovia. Na prízemí sa ďalej nachádza samostatná kuchynka, kúpelňa s umývadlom a sprchovým kútom a WC, malá skladovacia miestnosť a vchodové zádverie. V podkroví sú vybudované dve samostatné obytné zóny (spálne) vzájomne oddelené malou chodbou vedúcou na schodisko. Pod terasou sa nachádza spodný viacúčelový priestor, ktorý je prístupný samostatným vchodom (momentálne je využívaný ako sklad). Príjazd na chatu je možný bežným osobným autom po lesnej ceste.

Základný technický popis: nosný systém chaty je konštrukcia typ Tatranec 220 vyplnená obvodovými zrubovými stenami s hrúbkou 80 mm, strešná konštrukcia s vonkaším oplechovaním je zateplená minerálnou vlnou a uzatvorená záklopom z drevotriesky. Podlaha v obývacej časti a v podkroví je palubovka 22/28 mm, v kúpeľni a v zádverí sú dlaždice. Do chaty je privedená elektrická prípojka 3F/25A. V chate je vybudovaný vnútorný vodovod pre kúpeľňu a kuchyňu, v kuchyni je malý závesný prietokový ohrievač, v kúpeľni je 50 litrový ohrievač na teplú vodu. Odvod odpadovej vody je vedený do žumpy.
Vykurovanie obytných priestorov zabezpečuje centrálny krb s krbovou vložkou s teplovzdušným prieduchom do podkrovia, na prízemí v obytnej časti sú inštalované elektrické akumulačné šamotové kachle a v kuchynke je zabudovaný sporák na tuhé palivo. Krb a sporák majú vyústenie do spoločného komína. V prechodnom období je možné na kúrenie použiť aj malé elektrické ohrievače. Na streche je namontovaný satelitný tanier.

Lokalita: chata je umiestnená vo vrchnej časti Kamennej doliny, po celej dĺžke s hranicou pozemku vedie koryto malého horského potôčika, pozemok je lemovaný lesnou vegetáciou, nezastavaná časť parcely je zatrávnená.
V blízkosti chaty sa nachádza lyžiarsky vlek, prírodný termálny gejzír. Chata poskytuje výborné športové možnosti pre rôzne aktivity: turistika, MTB cykloturistika, skialp. V neďalekých Rajeckých Tepliciach sú termálne kúpele. Priamo v obci Rajecká Lesná nájdete komplexnú občiansku vybavenosť, samotná obec je známe pútnické miesto.

Chata je predávaná priamo majiteľom bez RK.
Vaše ponuky adresujte telefonicky alebo mailom na uvedený kontakt v inzeráte.

0948 608 289
chatarajeckalesna@gmail.com
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty