Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 06. 2023
Majerská, Rovinka
Privátny maklér | Krásny 3i dom s akurátnym pozemkom v najpokojnejšej časti Rovinky
278 000 €

Privátny maklér | Krásny 3i dom s akurátnym pozemkom v najpokojnejšej časti Rovinky

278 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 94 m2
  Zast. plocha: 51 m2
  Plocha pozemku: 404 m2
 • Cena za m2: 2 957,45 €/m²
  ID inzerátu: 5117112
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj novostavbu 3-izbového domu v lokalite Majerská, Rovinka.

“Na prvý pohľad je nenápadný, no po vstupe do interiéru vás prekvapí sviežim dizajnom a výbornými riešeniami. Obe podlažia disponujú všetkým, čo treba - horná, nočná časť útulnou atmosférou aj vďaka kobercom. Spodná, denná zas moderným dizajnom, dlažbami a čístými líniami. No jedným z hlavných benefitov je akurátny pozemok s terasou a solídnymi možnosťami realizácie (bazén, záhradný domček, záhrada a pod.). Poloha na konci slepej ulice v malom susedstve dodáva bývaniu absolútny pokoj a komunitnú atmosféru, ktorú ocenní nejeden pár alebo malá rodinka.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ novostavba 2018
+ zachovalý stav
+ zariadený
+ parkovanie vo dvore
+ pokojná lokalita
+ malé susedstvo
+ skvelá dostupnosť
+ doprava, obchody a služby do 15 minút pešo

Dom postavený v roku 2018 ponúka rozlohu interéru 78m2 a pozemok 353m2 mimo zastavanej plochy. Orientácia je juho-východná a severo-západná (vstup na pozemok z juho-východnej strany). Interiér je v zachovalom stave, privíta len drobnú revitalizáciu (malovanie a pod.). Dispozične je rozložený tak ako sa patrí - dole denná časť a hore izby s kúpeľňou. Stavba je tehlová so sedlovou strechou, vykurovaná elektrickým kotlom a zásobníkom na teplú vodu. Spodné podlažie je vyhrievané podlahovým kúrením a horné podlažie radiátormi. Je pripojená na všetky inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrika, plyn (aktuálne nevyužívaný). Na zavlažovanie záhrady je k dispozícii studňa. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená s možnosťou okamžitého nasťahovania.

Majerská ulica je poslednou ulicou obce Rovinka pred Dunajskou Lužnou. Do 1,5km od domu sa nachádza všetko potrebné - Billa, lekáreň, trafika, obchod pre zvieratá, bankomat, pumpa, reštaurácie a bary. V blízkosti domu vedie cyklocesta vhodná pre výlety do okolia. Obe obce (Rovinka aj Dunajská Lužná) majú vlastnú materskú aj základnú školu. Dopravná dostupnosť je vďaka R7 vynikajúca, centrum Bratislavy dosiahnete do 20 minút autom. Autobusová zastávka sa nachádza 900 metrov od domu (cca 10 minút pokojnej chôdze). Lokalita sa s vysokou pravdepodobnosťou už nebude rozširovať a je možné, že do budúcna sa stane privátnou (uzavretou pre verejnosť).

Cena: 278 000€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 94m2 (78m2 interiér + 16m2 terasa)
Výmera pozemku: 404m2 (353m2 mimo zastavanej plochy)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Plyn: Na pozemku

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty