Dátum aktualizácie: 24. 11. 2023
Bakalárska, Prievidza
Na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre Prievidze
395 €/mes.

Na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre Prievidze

395 €/mes.

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Prenájom
  Druh: Bytový dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 5,81 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 5118152
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Prievidza na ulici Bakalárskej. Priestory sa nachádzajú na prízemí obytného domu. Priestor je situovaný vo veľmi peknej a vyhľadávanej časti mesta v blízkosti úradov , kataster, Súd a podobne. Celý priestor prešiel pred dvoma rokmi kompletnou a veľmi rozsiahlou rekonštrukciou. Rekonštrukcia pozostávala z výmeny bezpečnostných vchodových dverí značky Sherlock, výmena všetkých okien za plastové, na všetkých oknách sa nachádzajú aj bezpečnostné mreže, vyhotovené umeleckým kováčom. Priestor je situovaný ako štandardný 3 izbový byt. Po vstupe sa nachádza chodba , z ktorej sa prechádza do WC , do kuchyne s kuchynskou linkou a do väčšej priestrannej miestnosti, z ktorej sa prechádza do dvoch samostatných miestností. V celom priestore sú nové kazetové stropy, na všetkých stenách sú vyhotovené nové omietky, všade je nová elektroinštalácia, nové odpady a voda. Vo všetkých miestnostiach je nová plávajúca podlaha, nové dvere s obložkovými zárubňami, na chodbe je keramická dlažba. Ponúkame Vám na prenájom Prievidza, Bakalárska. Plocha: úžitková 65m2. Cena 395 €/mesiac. Voľné od 1.7.2023
Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí