Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 06. 2023
Antolská, Bratislava V - Petržalka
Privátny maklér | Priestranný a svetlý byt v 17-ročnom bytovom dome pri jazere Draždiak
139 900 €

Privátny maklér | Priestranný a svetlý byt v 17-ročnom bytovom dome pri jazere Draždiak

139 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 41,18 m2
 • Cena za m2: 3 397,28 €/m²
  Energie: 115 €/mesiac
  ID inzerátu: 5120188
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj 1-izbový byt blízko Antolskej nemocnice a jazera Dražiak v lokalite Petržalka - Lúky.

“Vo svojej katégórii sa z pohľadu výmery určite radí k tým najväčším, to bezpochyby. Dispozícia ponúka skvelé predpoklady na hru s priestorom a jeho rozložením či zmenou. Prijemnu atmosféru a komfort bývania dotvára slnečná západná orientácia s klimatizáciou a výhľad na koruny stromov. Za najväčší benefit však považujem práve lokalitu - komornejšia, plná zelene a blízko vody, no stále v dosahu výbornej občianskej vybavenosti. Šikovná ponuka pre jednotlivca či pár, ktorý až tak nepreferuje tradičné sídliskové bývanie.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť virtuálnou obhliadkou. Pokiaľ sa vám táto možnosť nezobrazuje, kontaktujte ma na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ veľký otvorený priestor
+ svetlá orientácia
+ samostatná toaleta
+ klimatizácia
+ zariadenie
+ slepá ulica
+ množstvo zelene

Byt ponúka rozlohu interéru 41,18m2, pričom nedisponuje balkónom či pivnicou. Nachádza sa na 5. poschodí z 8mich, k dispozícii sú dva výťahy. Orientácia je západná, vďaka čomu sa byt neprehrieva, avšak zároveń je prijemne svetlý. Interiér je v zachovalom stave, od kolaudácie bola vymenená podlaha a kuchynská linka (2018) a privíta len menšiu revitalizáciu a prispôsobenie (malovanie, menšie opravy a pod.). Dispozične ponúka priestrannú izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu, chodbu a samostatnú toaletu. Vykurovaný je štandardnými radiátormy, pričom vďaka umiestneniu v rámci bytového domu sú náklady na kúrenie naozaj nízke. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená s možnosťou rýchleho nasťahovania.

Antolská ulica je slepá ulica zasadená do pokojnej zelenej lokality v blízkosti jazera a lesoparku. Napriek polohe má vynikajúcu dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti – obchody, kaviarne či reštaurácie ako aj nemocnice/polykliniky, lekárne, športoviská – kurty, ihriská, cyklistické, korčuliarske a bežecké trasy či pláže jazera Draždiak. Napojenie na hlavné mestské ťahy a do centra mesta je výborné (centrum do 10 minút autom) a zástavka MHD je vzdialená len necelú minútu chôdze. Toto miesto ponúka krásne prírodné prostredie pre aktívny či pasívny oddych a prináša iný typ bývania, ako je v Petržalke štandardom.

Cena: 139 900€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 41,18m2 intriér
Náklady: +115€/mesiac (90€ správca vrátane fondu opráv + 25€ elektrika + TV/internet od Telekom)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty