Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 06. 2023
Maďarsko
MAĎARSKO -JAZERO RAKACA - CHATKA S GARÁŽOU
22 000 €

MAĎARSKO -JAZERO RAKACA - CHATKA S GARÁŽOU

22 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 35 m2
  Plocha pozemku: 558 m2
 • Cena za m2: 628,57 €/m²
  ID inzerátu: 5121868
Mohutné jazero sa nachádza medzi obcami Meszes a Szalonna.
Chatka sa nachádza v prekrásnom prostredí v chatárskej oblasti v srdci prírody. Chatka s úžitkovou plochou 35 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 558 m2. Chatka pozostáva z 2 izieb a kuchyne. Pod chatou sa nachádza pivnica. Chatka je vybavená s prístreškom a samostatnou priestrannou betónovou garážou. Možnosť elektrického vykurovania. Plastové okná a drevené vchodové dvere. IS: elektrina verejná voda. Drevená podlaha. Drevená chata s vonkajšou omietkou. Možnosť prístavby kúpeľne so záchodom - pripravené základy. Sedlová strecha. Veľké množstvo ovocných stromov v záhrade.
Jazero je obľúbenou destináciou pre rybárov - celoročný rybolov. Pri jazere sa nachádzajú pitné pramene. V lete kúpanie, v zime korčuľovanie. Obec Szalonna má dobrú občiansku vybavenosť : rôzne obchody, coop potraviny, pekáreň a pošta. V blízkosti atrakcie ako napr. Vyhliadková veža v obci Szendrő, lom Rudabánya s jantárovou farbou vody vhodný na kúpanie, cyklotrasy, turistika, hubárčenie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty