Dátum aktualizácie: 28. 11. 2023
Hriňová
Na predaj rodinný dom s bytovými jednotkami- Exkluzívne
499 000 €

Na predaj rodinný dom s bytovými jednotkami- Exkluzívne

499 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Bytový dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1153 m2
  Plocha pozemku: 1153 m2
 • Cena za m2: 432,78 €/m²
  ID inzerátu: 5126666
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bytovými jednotkami v centre mesta Hriňová. Rodinný dom, ktorý sa nachádza na zastavanej ploche 115 m². Prešiel kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2022-23. Rodinný dom pozostáva s dvoch 3-izbových bytov na prvom a druhom poschodí s rozlohou 87 m², dvoch prízemných skladových priestorov s rozlohou 37 m² prerobených na bytové jednotky a spoločného schodišťa so špajzami. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: výmenu všetkých rozvodov, plastových okien a dverí (trojsklá), plávajúce podlahy s podlahovým plynovým kúrením (predpríprava na elektrické kúrenie), ohrev vody el. bojlerom, kuchynskú linku na mieru, novú strechu, vonkajšiu izoláciu a fasádu, úpravu okolia, položenie zámkovej dlažby v okolí... Nehnuteľnosť sa predáva s pozemkom pod budovou a okolím o celkovej výmere 1153 m2. 3-izbové byty pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchyňou, dvoch obytných miestností, kúpeľne s WC a lodžie. 1-izbové byty pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchyňou, jednej obytnej miestnosti, kupeľne s WC a vonkajšej terasy. Každá bytová jednotka má samostatné merače elektriny, plynu a vody. Pri budove sa nachádza aj parkovisko, trávnatý porast a miesto s el. prípojkou, kde si budúci majiteľ môže zakúpiť a osadiť plechový sklad na bicykle. Dobrá dostupnosť kamkoľvek v Hriňovej. Viac informácií na tel. čísle 0915 142 544.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí