Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 06. 2023
Narcisová, Bratislava II - Ružinov
Privátny maklér | Veľký 3,5-izbový byt pripravený na rekonštrukciu
224 900 €

Privátny maklér | Veľký 3,5-izbový byt pripravený na rekonštrukciu

224 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 95,67 m2
 • Cena za m2: 2 350,79 €/m²
  ID inzerátu: 5129322
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj 3,5-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Ružinova - Trávniky.

“Jeho hlavnou prednosťou je určite množstvo plochy, ktorú kúpou získate ako aj jej možnosti dispozičných zmien. V rukách dobrého architekta dokáže byt využiť potenciál nevyužitých plôch a vytvoriť nevšednú atmosféru a pohodlie. S dostatkom priestoru a dobre premysleným rozložením je tento byt skvelým miestom pohodlné rodinné bývanie, no vďaka rozloženiu vie veľmi dobre poslúžiť na krátkodobý či dlhodobý prenájom. Disponuje však ešte jednou zaujímavou prednosťou - okrem pivnice k nemu prislúcha aj veľký skladový priestor (12m2) v suteréne bytového domu, čo je pri rodinnom bývaní, prenájme či podnikaní viac ako vítaný benefit.”

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť virtuálnou obhliadkou. Pokiaľ sa vám táto možnosť nezobrazuje, kontaktujte ma na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ veľkorysá výmera
+ možnosti dispozičných zmien
+ zrekonštruovaná elektrika
+ veľká pivnica
+ skladový priestor

Byt ponúka rozlohu interéru 76,4m2, pričom disponuje loggiou o výmere 4,2m2, pivnicou o veľkosti 2,81m2 a skladovým priestorom s výmerou 12,26m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí 8-poschodového bytového domu. Orientácia je severná (dve izby, kuchyňa a pol-izba) a južná (izba s loggiou). Interiér prešiel rekonštrukciou v roku 2016, keby boli vymenené okná, vodovodné aj elektrické rozvody, radiátory a zrekonštuovaná kúpeľňa a toaleta. Byt privíta renováciu a prispôsobenie dispozície svojmu budúcemu účelu - pre rodinné bývanie alebo na investíciou. Vykurovaný je klasickými radiátormy, pričom stropy pivníc sú zateplené a chlad od podlahy sa nešíri. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Narcisová ulica je slepá ulica zasadená do pokojnej zelenej lokality v blízkosti parku Andreja Hlinku, nemocnice Ružinov a obchodného centra Retro. Má vynikajúcu dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti – obchody, kaviarne či reštaurácie ako aj školy/škôlky, nemocnice/polykliniky, lekárne, športoviská – kurty, ihriská a bežecké trasy. Napojenie na hlavné mestské ťahy a do centra mesta je výborné (centrum do 10 minút autom) a zástavka MHD je vzdialená len necelé 3 minúty chôdze.

Cena: 224 900€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: 95,67m2 (76,4m2 interiér + 4,2m2 loggia + 2,81m2 pivnica + 12,26m2 sklad)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy pivníc: 2.81 m²

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty