Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2023
Gabčíkovo
Dokonalá rekreačná chata v lokalite pár km od Bratislavy
239 000 €

Dokonalá rekreačná chata v lokalite pár km od Bratislavy

239 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 178 m2
  Zast. plocha: 178 m2
  Plocha pozemku: 1100 m2
 • Cena za m2: 1 342,70 €/m²
  ID inzerátu: 5130291
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť, pri ktorej Vám srdce zaplesá, keď si predstavíte víkendové relaxovanie v záhradke, grilovačku s priateľmi, či na skok realizovateľné rekreačné aktivity s večerným odpočinkom v lone prírody...
Ak Vás zatiaľ nepresvedčili prvé riadky, poďte, predstavím Vám ponuku, ktorá sa neodmieta..
Stáva sa Vám tiež, že sedíte pri káve, slnečné lúče Vás šteklia len cez okno bytu a Vy premýšľate, čo s voľným slnečným víkendom?
Táto nehnuteľnosť, nachádzajúca sa hodinku cesty od Bratislavy, kúsok za priehradou Gabčíkovo, Vám víkendy vyplní na 120% a vybrať druh aktivity nebude vôbec problém... :)
Samotný pozemok, ktorý Vám dáva možnosť vyšantiť sa na vlastnej záhradke má úctihodných 1100m2 plochy. Ovocné stromy od výmyslu sveta cez kiwi, či figy a hurmikaky, určite potešia každého nového obyvateľa.

Samotné chalupa, ktorá je skutočne v perfektnej kondícii s čerstvo - minulý rok kompletne prerobenou prírodnou strechou, ponúka okrem 3 izieb a obývačky s kuchyňou, tiež komoru, sociálne zariadenia, "salónik", kutilský kút, terasu, aj pochôdznu strechu.
Toto a omnoho viac je Vám k dispozícii na ploch 178m2.

Detailnú prehliadku krok po kroku si môžete pokojne pozrieť z vlastnej obývačky na tomto linku :
https://my.matterport.com/show/?m=h6LZ2k4uzJQ

Pôdorys s ideálnymi mierami 90-60-90 nájdete vo fotogalérii..
Nakoľko ide o zážitkovú nehnuteľnosť, technické parametre si s Vami rada prejdem po prejavenom záujme telefonicky, alebo osobne na spoločnej obhliadke.
Nemusíte sa však ničoho báť, vozidlom sa dostanete až k vstupu do chalupy, voda je samozrejme pitná a vďaka bojleru aj teplá :), žumpa je s trativodom, smeti vynášajú pravidelne smetiari, studňa je v záhrade, interiér síce nemá podlahové kúrenie, ale piecky v každej miestnosti a kachlová pec v obývacej izbe..
Domček zostáva kompletne zariadený, takže prvý koláč si napečiete hneď pri preberaní nehnuteľnosti.

LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza v úžasnej lokalite čistej prírody, medzi pár chalupami s príjemnými susedmi v obci Dedinské Ostrovy, prístupnej z Cyklo trasy Gabčíkovo - Dedinské Ostrovy. Táto informácia Vás teda navedie k aktivitám, ktoré môžete okrem oddychu a záhradníčenia taktiež vykonávať.
Ak máte chuť nechať sa rozmaznávať jedlom mimo domova, najbližsia Csárda je vzdialená 3km po hrádzi od Vášho víkendového domova. A v Gabčíkove, ktoré máte na skok, si zariadite všetko potrebné..

Keď si to teda spoločne zhrnieme, ponúkame Vám pokojný život snov na dedine (dokonca na Ostrove:) kedykoľvek, kedy Vaša práca nebude vyžadovať Vašu prítomnosť v realite niekde inde.
Cena nehnuteľnosti je presne preto, čo ponúka tento raj konečná, vrátane profi servisu, vďaka ktorému Vám nič nepokazí radosť z kúpy tejto ponuky.

V prípade záujmu zažiť túto nehnuteľnosť osobne, neváhajte ma kontaktovať, v spolupráci s Danté (záhradným dráčikom), Vás rada s touto ponukou zoznámim.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty