Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2023
Dolné Hámre, Hodruša - Hámre
Hodruša Hámre-zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom - na bývanie či rekreáciu
120 000 €

Hodruša Hámre-zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom - na bývanie či rekreáciu

120 000 €

Dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 56 m2
  Zast. plocha: 56 m2
  Plocha pozemku: 582 m2
 • Cena za m2: 2 142,86 €/m²
  ID inzerátu: 5135883
Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom s výborným dispozičným riešením v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov v katastri obce Dolné Hámre. Dom je situovaný na peknom 6-árovom pozemku. V rokoch 2016 až 2020 ho majitelia postupne dôkladne zrekonštruovali, vrátane novej strešnej krytiny-plech.

Lokalita Štiavnických vrchov je veľmi obľúbeným miestom na bývanie ako aj na rekreáciu. Dom možno využívať aj ako chatu.

DISPOZÍCIA:

vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, samostatná spálňa, lúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta

Strop nad 1.NP je drevený s rovným pohľadom.Vnútorné omietky sú hladké,vápennocementové .Podlahy su v obytných miestnostiach drevené, no v časti hygienických zariadení a na chodbe sú keramické. Okná v celom objekte sú plastové s izolačným dvojsklom.

Vstup na povalu z vonkajšej strany ,možnosť dobudovania ďalších izieb.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú energiu 230V, obecný vodovod a septik. Vykurovanie je tuhým palivom. Zdrojom TUV je kombinovaný elektrický bojler.

Obvodové múry majú hrúbku 500mm, objekt je navyše zateplený minerálnou vlnou hrúbky 100mm. Vnútorné nosné murované priečky 100mm.

Okolo rodinného domu je vyhotovená drenáž na odvedenie dažďovej vody od základov. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická cez ističe.

Dom je kúpou voľný.

LOKALITA:

Obec Hodruša Hámre sa nachádza necelých 5km od okresného mesta Žarnovica, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Popri Žarnovici prechádza rýchlostná cesta R1 čo je pridanou hodnotou veľkou výhodou pri cestovaní.
Obec Hodruša Hámre je príjemná podhorská dedinka .

Územie obce sa rozprestiera od úrovne rieky Hron, ktorá tečie západným smerom a pri Žarnovici dosahuje nadmorskú výšku 212 m.n.m. až po Štiavnické vrchy s nadmorskou výškou okolo 800 m.n.m.
Celou Hodruško-hámorskou dolinou preteká Hodrušský potok. Jeho dĺžka je 13,5 km, pramení v Štiavnických vrchoch pod vrchom Tanád v nadmorskej výške 830 m.n.m.
Celé územie obce patrí do oblasti Štiavnické vrchy.
Podnebie prírodne, historicky a turisticky najzaujímavejších území obce je podmienené zemepisnou polohou Štiavnického pohoria, ktoré klimaticky patrí prevažne do oblasti mierne teplého, vrchovitého a vlhkého podnebia s priemernou ročnou teplotou 6 až 8°; Celzia, v lete 18 až 24°; a v zime od -2 do - 10°;C.

Taktiež je tento región ideálny pre zimné športy, lyžiarske stredisko Salamandra sa nachádza iba pár kilometrov od rodinného domu .

CENA:

Cena domu je 120 000,- Eur.

Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. V cene je zahrnutý aj hypotekárny servis - HYPOTÉKU VYBAVÍME ZA VÁS.
Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.
Ak by ste radi získali viac informácií, kontaktujte nás na tel.č. : 0905 796 171, prípadne e-mailom na adrese: gramblickova@accentreal.sk. Nájdete nás na Drieňovej ul. 34 v Bratislave.
Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Kúrenie: Krb
 • Voda: Na pozemku - Studňa
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty