Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 06. 2023
Strojárenská, Košice I - Staré Mesto
NOVOSTAVBA, Garsónka v CENTRE mesta s možnosťou parkovacieho miesta
500 €/mes.

NOVOSTAVBA, Garsónka v CENTRE mesta s možnosťou parkovacieho miesta

500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Garsónka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 41 m2
 • Cena za m2: 12,20 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 5135890
PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ VÝHRADNE MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONTAKTOVAŤ

Realitná kancelária Ing, Juraj Antol, Ante reality, člen Realitnej únie, Vám na prenájom Vám ponúka ATRAKTÍVNU Garsónku s 14 m2 TERASOU. Situovaný je v blízkosti historického CENTRA mesta na Strojárenskej ulici. Nachádza v modernej NOVOSTAVBE bytového domu v rámci projektu „ PRI RADNICI “. V byte na vyvýšenom prízemí je k dispozícii ZARIADENIE bytu vrátane elektrospotrebičov (práčka, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica, umývačka riadu...). V priestrannej izbe spojenej s kuchynským kútom je rozkladacia posteľ, obývacia stena, komoda, stôl, stoličky, ..... Priamo z izby sa vstupuje na 14 m2 veľkú terasu patriacu výlučne k prenajímanému bytu. Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC je situovaná pri vstupe do bytu. Veľkosť bytu je spolu 41m2, pričom samotný obytný priestor má 27 m2 a terasa 14m2.
V dosahu bytového domu ktorého súčasťou je supermarket Fresh sa nachádza Nová Nemocnica, Amfiteáter, Technická univerzita, UPJŠ, AT&T, T- systems, Sociálna Poisťovňa a pod.
Navrhovaná cena nájmu je stanovená vrátane Energií. Jej výška pre 1 osobu je 500 €. Za príplatok 20 € je možné poskytnúť Internet vrátane TV signálu a za 40 až 60 € vonkajšie parkovacie miesto, resp. vnútorné garážové státie . Ak by ste potrebovali parkovacie miesta dve, skúsime zabezpečiť. Parkovacie miesto je rezervované len pre Vaše auto, prístupné je po prejazde rampou na diaľkové ovládanie. Na začiatku nájmu je potrebné okrem prvého mesiaca nájmu zaplatiť depozit k nájmu.
Byt je vhodný pre 1 až 2 osoby. Fajčenie je dovolené len na terase patriacej k bytu. Zvieratá nie sú majiteľom povolené. Byt je pripravený k pozretiu, voľný k nasťahovaniu od 1.júla 2023.

We are offering new and attractive studioapartment with a 14m2 balcony to rent. It is situated nearby the historical town centre on Stojarenska Street. The flat is within a newly built apartment block under the “PRI RADNICI” project. This flat is furnished for your disposition, including electronic appliances such as a washing machine, fridge, dish washer, etc. In the spacious room, joined with the kitchen, there is a foldout bed, living room furniture, a commode, a table and chairs. Directly from the room is the entrance to the 14 m2 balcony belonging directly to your flat. The balcony will also have patio furniture for your use. A modern bathroom, with a corner shower and a toilet, is situated by the entrance of the flat. The flat itself, combined with the balcony, has a size of 41m2, the interior being 27m2 of it.
Part of the block will have a built-in supermarket Fresh, with a new hospital, amphitheatre, Technical university of Kosice, UPJS, AT&T, T-systems and Social insurance agency being in close reach of it too.
The proposed rent includes the energy bills. The price for one person is €500. For an additional charge of €20, we can provide internet service and TV channels, and for an additional €40-60, a parking space (or space in garrage) directly outside the flat will also be available. If you should need two parking spaces, we can try and secure a second one. The parking space is private and dedicated to just your car, accessible through a remote controlled barrier. You will be required to pay a deposit in addition to your first month’s rent.
The flat is suitable for up to two people. Smoking is allowed only on the balcony belonging to the flat. Pets are not allowed.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 1
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty