Dátum aktualizácie: 11. 12. 2023
Sereď
4i RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE
209 900 €

4i RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE

209 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 84 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 2 498,81 €/m²
  ID inzerátu: 5139918
!!!Rodinný dom sa predáva v štandarde - parkety, dvere, obklady a sanita!!!

Na predaj moderná novostavba 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 84 m²,ktorý leží na pozemku o veľkosti 294 m². Dispozícia a architektúra rodinného domu je navrhnutá pre štvor- alebo päťčlennú rodinu. Zosobňuje moderný dizajn a praktické využitie priestoru. Rodinný dom sa nachádza v obci Dolná Streda, ktorá priamo susedí s mestom Sereď.

Vyladený pre rodinný život
Rodinne ladená dispozícia tohto domu ponúka štedrú výmeru 3-izieb spálňa a 2x detská izba kde sa dá hravo pracovať s úložným priestorom. Kúpelňa s priestorom nezaostáva a vie vám ponúknuť umývadlo, sprchový kút, toaletu, práčku a samozrejme miesto je aj na sušičku. Denná časť krásne dotvára dispozíciu celého domu. Veľký otvorený priestor hravo ponúka miesto na veľkú kuchynskú linku s ostrovčekom. Priestranný jedálenský stôl, kde sa zmestí aj väčšia rodina. V neposlednom rade obývacia časť, kde si môžete vybrať gauč podľa vlastného gusta. Napokon tu máme miesto, ktoré bude pravdepodobne slúžiť na grilovačky a relax vo voľnom čase. Týmto miestom je terasa.

Pár údajov o rodinnom dome
Výstavba rodinného domu prebieha od roku 2022 do júla roku 2023. Je postavený z porfixu. Sedlová strecha s atikou a strešnou krytinou Bramac. Plastové 5 komorové okná Slovaktual s troj-sklom. Hliníkové bezpečnostné vchodové Slovaktual. Vykurovanie rodinného domu zabezpečuje elektrické podlahové kúrenie. Rodinný dom je taktiež predpripravený na vykurovanie krbom. Kanalizácia a obecná voda sú k dispozícii. Hlinníkové elektrické žalúzie vám bude zabezpečovať maximálny komfort. Internet - optické pripojenie. K nahliadnutiu je pripravená projektová dokumentácia a taktiež stavebné povolenie.

Poloha
Dolná Streda je obec vzdialená iba 3 minúty od mesta Sereď, 15 minút od Trnavy a 20 minút od Nitry. Nájdete tu všetko, čo budete potrebovať. Či je to materská škola, základná škola, potraviny, cyklotrasa, detské a workoutové ihrisko.

Domček je skolaudovaný pripravený na okamžité odovzdanie novým majiteľom.

Pre dohodnutie obhliadky alebo podrobnejších informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 611 987. Sme Vám neustále k dispozícii.

V spolupráci s hypotekárnym špecialistom Vám ponúkame:
- Bezplatnú konzultáciu
- Individuálne nastavenie stratégie financovania
- Ľudský prístup
- Zrozumiteľnú a pravidelnú komunikáciu
- Transparentnosť celého hypotekárneho procesu
- Zabezpečenie všetkej administratívy


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí