Dátum aktualizácie: 02. 12. 2023
Jazdecká, Chorvátsky Grob
Exkluzívny rodinný dom s dvojgarážou 5 ELEMENT RESIDENCE
675 000 €

Exkluzívny rodinný dom s dvojgarážou 5 ELEMENT RESIDENCE

675 000 €

Cena rodinného domu je 810 000€ s DPH

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 207,65 m2
  Zast. plocha: 251 m2
  Plocha pozemku: 1015 m2
 • Cena za m2: 3 250,66 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5144296
THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v jedinečnej lokalite 5 ELEMENT RESIDENCE v obci Chorvátsky Grob. Bývanie v tejto novobudovanej lokalite v slepej ulici ponúka súkromie a nadčasový dizajn v dokonalej harmónii s okolitým prostredím. V tejto samostatnej lokalite sa bude nachádzať 9 rodinných domov, každý s jedinečným dispozičným riešením a prevedením. Aj keď každý z nich bude unikátny, budú spoločne zdieľať nadčasovú architektúru a otvorené predzáhradky s jednotnou záhradnou úpravou, aby bývanie v projekte 5 ELEMENT RESIDENCE ponúkalo dokonalý zážitok v celej svojej kráse.

Ponúkaný rodinný dom spĺňa aj tie najvyššie požiadavky na prevedenie, kvalitu a funkčnosť. Moderný dizajn, vysoký štandard použitých materiálov a najmodernejšie technológie poskytnú svojim obyvateľom prémiové bývanie na pozemku s rozlohou 1 015 m². Dispozičné riešenie je veľmi rozumne a funkčne navrhnuté do tvaru U, a spolu s dômyselne navrhnutým presklením je celý priestor plný svetla a krásne tak prepája interiér s exteriérom. Rodinný dom disponuje veľkorysou rozlohou 207,65 m² vrátane dvojgaráže. Dispozícia domu umožňuje vchod z dvojgaráže priamo do vstupnej chodby so vstupným šatníkom a samostatným WC, následne sa vchádza do najkrajšej časti domu kde sú vysoké stropy do výšky 3 metrov a presitranná kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou s nádherným výhľadom na záhradu cez veľkoformátové presklenie. Posledná časť domu je rozdelená na priestrannú technickú miestnosť, 2 detské izby, detskú kúpeľňu s vaňou a samostatnú spálňu na konci domu pre rodičov s priechodným šatníkom a kúpeľňou. Týmto dômyselným riešením sa v tomto priestore dosiahlo odčlenenie nočnej zóny od dennej. Jedinečnú architektúru tejto nehnuteľnosti dotvára dizajnová fasáda pri ktorej bola použitá kombinácia betónu, veľkoformátového obloženia predného plotu, ktoré prechádza až do garážovej brány a pohľad zo strany záhrady dotvára vysoké presklenie strednej časti domu. Pred vjazdom do dvojgaráže sú dve parkovacie miesta a chodník s prestrešením nad vchodom napojený na dom.

Celková úžitková plocha rodinného domu je spolu 207,65 m² na pozemku s výmerou 1 015 m².

Technológie použité v rodinnom dome:

- Tepelné čerpadlo značky DAIKIN Altherma 3, v súčasnosti najkvalitnejšie tepelné čerpadlo na trhu, ktoré zabezpečuje ohrev teplej vody, podlahové kúrenie v celom dome a tiež podlahové chladenie za minimálne náklady.

- Centrálna rekuperácia, ktorá zabezpečí zdravé, príjemné a nadštandardné bývanie. Vďaka riadenému vetraniu pomocou rekuperácie je do domu privádzaný čerstvý vzduch 365 dní v roku, a zároveň je udržiavaná ideálna vlhkosť v dome, znižuje sa prašnosť a hluk z okolia.

- Predpríprava pre fotovoltické panely na strechu a wallbox - pre nabíjanie elektromobilov.

Vybavenie rodinného domu:

- Nadštandardné hliníkové okná s trojsklom zn. PONZIO s vysokými požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti
- Zateplenie celého domu 200 mm polystyrénom
- Predpríprava pre exteriérové hliníkové žalúzie dizajnovo zapustené v zateplení domu
- Predpríprava na alarm, videovrátnik a bezpečnostné kamery s možnosťou dokončenia podľa preferencií klienta za príplatok
- Oplotenie

Projekt 5 ELEMENT RESIDENCE bol projektovaný presne pre lokalitu v obci Chorvátsky Grob renomovanými architektmi zo spoločnosti Archstyl. Svoj rukopis zanechali ako na dômyselných dispozičných riešeniach projektov osobitne, tak aj na decentnom zjednotení celej ulice s rodinnými domami pre dostatočné súkromie a zároveň vysokú estetickú hodnotu.

Ponuku všetkých projektov v zóne 5 ELEMENT RESIDENCE si môžete pozrieť na stránke www.5elementresidence.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Rok kolaudácie: 2024
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí