Dátum aktualizácie: 01. 12. 2023
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v súkromnom are
217 000 €

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v súkromnom are

217 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 138,65 m2
 • Cena za m2: 1 565,09 €/m²
  ID inzerátu: 5151843
AZ PROPERTY* na predaj úplne nový 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v súkromnom uzavretom areáli na Hradskej ulici vo Vrakuni.

Byty sú dokončené, kolaudácia práve prebieha. Dohodnite si obhliadku.

Ponúkaný 3-izbový byt (A.01) má celkovú úžitkovú plochu 138,65 m2, z toho podlahová plocha bytu je 70,85 m2 plus predzáhradka o výmere 57 m2 a plus terasa o výmere 9,59 m2 . K bytu prislúcha a praktická pivnica vedľa bytu na poschodí o výmere 1,21 m2.
Byt je situovaný na 1/3 NP v novom tehlovom dome v bezpečnom uzavretom areáli.

Projekt Hradská Home II. je situovaný v prostredí málopodlažných a rodinných domov, čo predstavuje výhody bývania so želaným súkromím. Domy sú situované v zadnej časti pozemku vo vnútrobloku, čo zabezpečuje tiché a kľudné bývanie bez ruchu z Hradskej ulice. Samostatné 2-izbové a 3-izbové byty v čistom architektonickom prevedení sú v ponuke s predzáhradkami, terasami a lodžiami.


Dispozičné riešenie

Byt je funkčne a prakticky dispozične riešený, vchádzame do predsiene s úložným priestorom na šatník, po ľavej strane sa nachádza spálňa orientovaná do vnútrobloku, vedľa nej sa nachádza druhá samostatná spálňa. Po pravej strane je samostatná kúpeľňa a vedľa nej samostatná toaleta. Denná časť bytu pozostáva z pekného otvoreného priestoru, v ktorom sa nachádza kuchynská časť s jedálňou a obývacia izba obe prístupné na terasu a predzáhradku.Vybavenie

Byty si môžete zakúpiť v štandarde, aký Vám bude vyhovovať. Ponúkame nasledovné prevedenie štandardu:

*1 Typ holobyt:

Obsahuje vybavenie: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, vnútorná farba biela, vonkajšia farba antracit, predpríprava na montáž exteriérových žalúzií, sadrová hladká omietka bielej farby, na podlahách betónový poter, zásuvky a vypínače, rekuperačná jednotka, predpríprava rozvodov na osadenie klimatizácie v dvoch miestnostiach, elektrické podlahové vykurovanie, v kúpeľni budú pripravené predstenové moduly na osadenie sanity.

*2 Typ štandard:

Zahŕňa všetko vybavenie holobytu plus: zariaďovacie predmety zdravotechniky v kúpeľni a na toalete, obklady a dlažby v kúpeľni a na toalete. Plávajúcu laminátovú podlahu v ostatných miestnostiach, interiérové dvere s obložkovou zárubňou.

*3 Typ štandard PLUS:

Zahŕňa všetko vybavenie typu holobyt, typu štandard plus: kuchynská linka na mieru vrátane spotrebičov.Lokalita

Projekt Hradská Home II sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa na Hradskej ulici. Dom je postavený vo dvore frekventovanej ulice, ponúka tak tiché zázemie.

Je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sú nákupné centrá AVION, IKEA a kompletná občianska vybavenosť a pokytuje blízke napojenie k hlavným dopravným koridorom a diaľničnému obchvatu D61, D1.

V blízkosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorá vedie až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja, vďaka prírodnej scenérii predstavuje ideálne zázemie s možnosťou voľnočasových aktivít po práci.Parkovanie

Parkovacie stojiská sú umiestnené pred domom na vlastnom pozemku. Celý areál je oplotený, so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie.Cena

Cena bytu v prevedení typ holobyt je 217.000,- Eur plus predzáhradka 8850,- Eur spolu cena bytu v prevedení holobyt je 225.550,- Eur
(Ceny bytov s predzáhradkami sa líšia podľa veľkosti samotnej predzáhradky.)

Byty na 1NP s predzáhradkami sú dostupné v objektoch A,B,C.Financovanie

Developerský projekt je financovaný UniCreditBankou a.s., ktorá je pripravená poskytnúť klientom výhodné podmienky financovania.

V prípade, že potrebujete predať svoje súčasné bývanie a nemáte tak peniaze na zaplatenie nového. Vyberte si akýkoľvek byt z našej ponuky a my vám pomôžeme výhodne a jednoducho predať vašu aktuálnu nehnuteľnosť. Ak nám to však nebude možné dosiahnuť do troch mesiacov, vrátime vám peniaze za prvú splátku nového bytu, ktorý u nás zakúpite.Vizualizácie k inzerátu sú ilustračné.

Kompletnú ponuku bytov v projekte Hradská Home II. a všetky informácie nájdete na našej stránke www.azproperty.sk*
AZ PROPERTY — realitná kancelária Bratislava.

Váš spoľahlivý partner na predaj nehnuteľnosti Bratislava.

#predaj bytu Bratislava
#3izbovy byt Bratislava
#3izbovy byt predzahradka Bratislava
#3izbovy byt Vrakuna
#predaj 3izbovy byt Bratislava
#predaj byt Bratislava
#realitna kancelaria Bratislava
#predaj nehnutelnosti Bratislava


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2023
 • Rok kolaudácie: 2023
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

PhDr. Zuzana Čevelová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
AZ PROPERTY s.r.o.
Panenská 7
811 04
PROFI Klient PROFI Klient

Novostavby v okolí