Dátum aktualizácie: 22. 10. 2023
Ovčiarsko, Žilina
Predaj dvojgeneračného rod.domu s veľkým pozemkom,3762 m2 - Žilina,Ovčiarsko
670 000 €

Predaj dvojgeneračného rod.domu s veľkým pozemkom,3762 m2 - Žilina,Ovčiarsko

670 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 3762 m2
 • Cena za m2: 4 466,67 €/m²
  ID inzerátu: 5159171
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Ovčiarsko. Plocha: úžitková 150m2, zastavaná 150m2, pozemku 3762m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.
Ponúkame na predaj samostatné stojací, dvojpodlažný a murovaný 6 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Ovčiarsko, s výbornou dostupnosťou do krajského mesta Žilina, ktoré je vzdialené iba 10 km.
Dom sa nachádza v centre obce Ovčiarsko na mierne svahovitom a slnečnom pozemku o celkovej výmere 3762 m2. Dom je kompletne zrekonštruovaný, čiastočne podpivničený a hlavne bezbariérový ( čo môže slúžiť zdravotne ťažko postihnutým klientom ).
V roku 2018 bola dokončená prístavba domu, krytá terasa a posilňovňa. V zadnej časti pozemku sa nachádza majstrovská dielňa majiteľa domu.
Dispozične riešenie domu: vstupy do domu sú tri, využíva sa bezbariérový, 1.NP sa nachádza: obývacia a spoločná hala, veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s kotlom, spálňa a hosťovská izba, drevené schodisko.
2.NP sa nachádza: tri spálne, kúpeľňa s vaňou a WC, šatník a galéria.

Dom svojou dispozíciou a vybavením môže slúžiť ako dvojgeneračný. Pri výstupe s prístavby je veľká prestrešená drevená terasa s kamennou pecou a vírivkou. Pri prístrešku sa nachádza murovaná posilňovňa.

Dom je napojený na IS : elektrina 380V, kanalizácia je riešená formou žumpy, voda obecná ( Sevak ), a kopaná studňa.

Nehnuteľnosť je rozdelená GP aj na jednotlivé pozemky s príjazdovou cestou o výmere 582 m2. ( spoluvlastnický podiel na ceste )
pozemok č.1 - 460 m2, cena za m2 - 150,-Eur + dohoda
pozemok č.2 - 462 m2
pozemok č.3 - 445 m2
pozemok č.4 - 560 m2


Výhody domu: dom sa nachádza v tichej časti obce s krásnymi panoramatickými výhľadmi na okolité pohoria ( Strážovské vrchy, Súľovské vrchy ale aj hrad Lietava. ), pozemok je vhodný aj na investičný zámer pre budúceho majiteľa, pozemok sa da rozparcelovať na parcely kde môžu vyrasť tri nové stavby rodinných domov, výborná dostupnosť do krajského mesta iba 10 km, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový môže slúžiť pre ZŤP alebo dvojgeneračný.

Pre bližšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma kontaktujte na tel.č. +421 905 206 838


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí