Dátum aktualizácie: 23. 11. 2023
Akademická 331/6, Banská Štiavnica
REZERVOVANÉ Posledný voľný podkrovný apartmán s výhľadom na historické centrum Banskej Štiavnice
110 000 €

REZERVOVANÉ Posledný voľný podkrovný apartmán s výhľadom na historické centrum Banskej Štiavnice

110 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Mezonet
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 44 m2
  • Cena za m2: 2 500 €/m²
    ID inzerátu: 5164323
Ponúkame na predaj posledný podkrovný mezonetový apartmán, ktorý bude na katastri označený ako byt, v centre Štiavnice, s priamym výhľadom na mesto. Navyše, k bytu bude pridelená záhrada, samozrejme všetko je už zarátané v cene.
Aktuálne prebieha kompletná rekonštrukcia vonkajších a vnútorných priestorov. Čo sa týka interiéru, kuchynská linka bude vyhotovená najneskôr v novembri. Samozrejmosťou je dokončenie kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou a nové podlahy v celom byte. Nové interiérové dvere sú taktiež súčasťou rekonštrukcie. Kúrenie si môžete vybrať - elektrické podlahové, alebo elektrickými konvektormi. Všetko je zahrnuté v cene. Dokončenie rekonštrukcie je plánované koncom roka. Podlahová plocha bytu je 44 m2 + poschodie, v ktorom bude posteľ a úložný priestor.

Rozloha bytov - BYT1 - 44 m2 - VOĽNÉ; BYT2 - 48 m2 - PREDANÉ; BYT3 - 54,5 m2 - PREDANÉ

Na fotografiách môžete vidieť momentálny stav, ktorý sa každým dňom mení. Taktiež sú k dispozícii aj vizualizácie dvora a interiéru. Vo dvore bude priestor, napríklad aj na bicykle.

Odporúčam osobnú obhliadku.
Viac informácii rád poskytnem mailom, prípadne telefonicky na čísle 0908 463 243. V texte nižšie si môžete prečítať niečo o histórii budovy.

Hellov dom-dostavníková pošta
Rozľahlý objekt s dvoma nadzemnými podlažiami a suterénom, dom má šesťkrídlový, veľmi zložitý a nepravidelný pôdorys s dvoma uzavretými dvormi. Už v prvej polovici 15. storočia stál na parcele objekt s vlastným opevňovacím múrom. V 15. storočí bol na parcele postavený prízemný, podpivničený dom. Prevratnou bola rozsiahla renesančná prestavba na prelome 16. a 17. storočia v niekoľkých etapách, pri ktorej okrem priestorového zväčšenia, objekt získal výtvarne cenné architektonické detaily kamenných sochársky bohato zdobených portálov, okenných ostení a klenieb. Od 17. storočia bola v objekte dostavníková pošta a zájazdový hostinec pre dostavníky. Pošta tu existovala do roku 1873 t.j. do spustenia prevádzky na úzkokoľajnej železnici. Objekt, aj keď v súčasnosti neobývaný a chátrajúci, je svojimi zachovanými historickými konštrukciami a cennými architektonickými detailmi z niekoľkých stavebných slohových etáp dominantou Akademickej ulice.

Cena za posledný podkrovný byt je 110 000€

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom. Pomôžeme vám s výberom najlepšieho hypotekárneho úveru.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí