Dátum aktualizácie: 21. 11. 2023
Bratislava II - Podunajské Biskupice
rkDOM | Novostavba modernej polyfunkčnej budovy na predaj - ZNÍŽENA CENA
Cena dohodou

rkDOM | Novostavba modernej polyfunkčnej budovy na predaj - ZNÍŽENA CENA

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Novostavba
 • Plocha pozemku: 2837 m2
 • ID inzerátu: 5173140
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj alebo prenájom modernú, multifunkčnú 5-poschodovú novostavbu v Bratislave. Objekt sa vyznačuje veľkou výstavnou halou a nachádza sa na oplotenom pozemku s rozlohou 2837m2, ktorý disponuje 40 parkovacími miestami.Táto nehnuteľnosť je ideálna ako sídlo zahraničnej firmy, IT firmy, zdravotného zariadenia alebo predajne s veľkým showroomom. Je vhodná pre rôzne typy a odvetvia podnikania - napríklad autosalón, nábytkárstvo, stavebníctvo a iné.Objekt sa nachádza vo výborne viditeľnej a dostupnej lokalite pri frekventovanej križovatke v Podunajských Biskupiciach.Parametre objektu:

Výmera pozemku: 2.837 m2Úžitková plocha: 2.034 m2Zastavaná plocha: 935 m2

Dispozícia objektu:

1.NP: Výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž (878 m2)2.NP: 5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka (187 m2)3.NP: Kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka (368 m2)4.NP: 1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) (405 m2)5.NP: 1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) (193 m2)

Technické vybavenie objektu zahŕňa vykurovanie cez radiátory, kotle Viessmann Vitodens 200, prípravu TUV Viessmann Vitocell 100, chladenie prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu (značky Daikin a Sinclair).V budove je osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru, a má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (150Mb/s). Objekt je zabezpečený komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými čidlami. Pre zvislú dopravu v objekte slúži trakčný výťah s piatimi stanicami.Konštrukcia budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet s výplňovým murivom z tehyly 380, zateplením PS 100 mm a nízkoenergetickými drevo-hliníkovými a plast-hliníkovými oknami a dverami od Internorm. Hala je z oceľovej konštrukcie a opláštenia z panelu PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda je z bezpečnostného skla.Táto nehnuteľnosť ponúka množstvo možností pre podnikanie, so skvelými technickými riešeniami a umiestnením v atraktívnej lokalite. Ak máte záujem získať viac informácií alebo dohodnúť termín obhliadky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na adresu marek.ondreas@rkdom.sk. Teším sa na Vašu spoluprácu a budem rád, ak vám zodpoviem všetky informácie.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2016
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Voda: Áno

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí