Dátum aktualizácie: 09. 12. 2023
Lichardova, Bratislava I - Staré Mesto
BESTSELLER RK – Pôvodný a jedinečný 6izb. RD, z. r. 1985, bazén, sauna, krb, terasa, loggia, 2x gar
1 590 000 €

BESTSELLER RK – Pôvodný a jedinečný 6izb. RD, z. r. 1985, bazén, sauna, krb, terasa, loggia, 2x gar

1 590 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 297 m2
  Zast. plocha: 145 m2
  Plocha pozemku: 347 m2
 • Cena za m2: 5 353,54 €/m²
  ID inzerátu: 5176792
BESTSELLER RK ponúka na predaj 6izb. RD s pekným výhľadom na panorámu mesta, blízko Hradu, štvorpodlažný, s interiérovým bazénom, saunou, s interiérovým krbom, s terasou, 1x loggia, skolaudovaný r. 1985, ÚP 297m2, pozemok 347m2, so zastavanou plochou 145m2, 2x samostatná murovaná garáž, Lichardova ulica, Staré Mesto, BA I..

RD má výnimočnú polohu a umiestnenie v teréne, s výbornou dostupnosťou. Nachádza sa v lukratívnej časti Hlavného mesta, blízko centra, parlamentu, Hradu, v blízkosti sídiel ambasád, rodinných domov, rezidencií, neďaleko Slavína, Horského parku.

RD je dispozične po jednotlivých podlažiach rozdelený nasledovne:

PRÍZEMIE / vstupné podlažie - 77m2, tvorí vstupná chodba, hala, kuchyňa, priestranná obývacia izba so vstupom na terasu, s výhľadom na panorámu mesta a na Hrad, hosťovská toaleta, sklad / komora, interiérové schodisko.
1. NP - 65m2, tvoria 3 samostatné izby, z toho 1 veľká priestranná izba so zabudovanými šatníkmi, s loggiou a 2 samostatné menšie izby, chodba, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a s toaletou, interiérové schodisko.

Z prízemia interiérovým schodiskom vchádzame smerom dole na:
1.PP / záhradné podlažie - 83m2, na ktorom sa nachádza spoločenská / hobby miestnosť, s interiérovým krbom, chodba, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a so saunou. Na tomto podlaží je sklad, pivnica, dielňa, práčovňa a kotolňa. Z tohto podlažia vedie exteriérové schodisko priamo do záhrady. Pod týmto podlažím sa nachádza:
2.PP / suterén - 72m2, ktoré tvorí miestnosť s interiérovým bazénom, so sprchovým kútom, chodba, sklad na záhradný nábytok, náradie, kosačku a pod.. Z tohto podlažia je samostatný vstup priamo do záhrady. S 1.PP je toto podlažie prepojené kruhovým interiérovým kovovým točitým schodiskom.

Nehnuteľnosť disponuje všetkými prípojkami: bezpečnostnou, elektrickou, plynovou, vodovodnou, telefónnou, internetovou a kanalizačnou.

Vynikajúca dostupnosť na diaľnicu, na letisko do Viedne. V okolí sa nachádzajú jasle, škôlky, základné školy, MHD, nemocnica, ambasády.

RD je veľmi kvalitne postavený. Je kompletne zariadený, hneď obývateľný. V priebehu rokov a postupných inovácií, bol kompletne zateplený keramickým obkladom, po celom obvode, okrem jednej steny, susediacej priečkou s vedľajším samostatným domom. Strecha je perfektne zaizolovaná. Vchodové dvere sú kovové bezpečnostné. Okná sú drevené pôvodné s exteriérovými žalúziami. Na 1.PP je nové hliníkové francúzske okno, so vstupom do záhrady. Podlahy v dome sú: v izbách drevené podlahy, v zázemí a na chodbách a spoločných častiach domu dlažba, podlahová krytina, v skladoch betón. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom s radiátormi. Je výhodou, že dom je v súčasnosti v pôvodnom stave. Pre budúceho majiteľa je vytvorený neobmedzený priestor na výber vlastného štandardu, kvalitu materiálov, farebnosti a dispozície.

Nehnuteľnosť je zakomponovaná v teréne tak, že umožňuje 2 samostatné vstupy na pozemok, aj k nehnuteľnosti z dvoch ulíc, čím je vytvorená príležitosť nielen pre súkromné bývanie, ale aj pre sídlo spoločnosti.
Parkovanie je zabezpečené v 2 garážach, na pozemku aj pred garážou, vo dvore a okrem toho je veľmi dobré parkovanie pre rezidentov aj na vonkajších parkovacích miestach, na ulici.
Ak hľadáte niečo jedinečné v centre BA, kde máte blízko na všetky dôležité miesta, zároveň máte radi kľud, pokoj a komfort, s peknými výhľadmi na okolie, tak neváhajte. Kúpou je nehnuteľnosť okamžite voľná k dispozícii a k užívaniu.

Cena: 1.590.000,- €

Kontakt na makléra v exkluzívnom zastúpení: Elena Belková, +421 905 340 664, email: rk.bestseller@gmail.com

Uvedená cena je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti, právneho servisu advokátskou kanceláriou, vrátane provízie RK.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1982
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 1999
 • Rok kolaudácie: 1985
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Počet izieb/miestností: 6
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí