Dátum aktualizácie: 27. 11. 2023
Ilava
PONÚKAME NA PREDAJ PEKNÚ ZÁHRADNÚ CHATU V ILIAVKE S POZEMKOM 368 M2.
33 000 €

PONÚKAME NA PREDAJ PEKNÚ ZÁHRADNÚ CHATU V ILIAVKE S POZEMKOM 368 M2.

33 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 368 m2
  Plocha pozemku: 368 m2
 • Cena za m2: 89,67 €/m²
  ID inzerátu: 5181066
TUreality ponúka na predaj peknú záhradnú chatku vhodnú na rekreačné účely v Iliavke. Je to chatová osada, 5km od Ilavy- konečná dolina. Chata je na svahovom pozemku, ale aj s možnou rovnou plochou záhradky s jazierkom s výmerou pozemku 368m2. Chata je predcízne dispozične domyslená, vhodná pre mladé rodinky s deťmi, ale aj pre naších seniorov. Ponúka fyzickú relaxáciu, ale aj oddychovú, krásne výhľady na vôkol. Chatka je s výmerou 16 m2. Je 3-poschodová, kde 2. poschodie (obývačka), má prístup nezvyčajný zo záhradky. Čo je praktické pre väčšiu rozlohu aj prvého poschodia (kuchyne)- tam je vstup bežný z predu. A 3.poschodie - podkrovie je vhodné na prespanie, hlavne pre deti. Na 1.poschodí je malá pivnica, prístup k nej je z vnútra kuchyne netradičnými skrytými dverami. Treba vidieť. Elektrika je vybavená formou- foto panelov do batérie, voda sa vlieva do 2-nádob- 1000L objemu zo strechy. Tak že netreba riešiť žiadne platby a pitnú vodu si berie majiteľ so sebou vo fľašiach a prípadne je neďaleko studnička. Predáva sa chatka so zariadením. Vybavenie chatky ponúka okamžité využitie, ako možného stravovania, tak aj- kompletné vybavenie pracovného náradia. Varenie je na (plynovú nádobku), zariadenie kuchyne je vybavené sporákom- kúrenie je na drevo. Na pozemku je malá kôlnička a suché wc a krb. Na predku chatky je komora. Na pozemku je výsadba stromov jabloní, ringloty, ríbezle, maliny, rebarbora. A z druhov kvetín- rozsiahly porast. Ruže, pivónie, hortenzie, levanduľa, margarétky a jarné kvietky, je to oblasť vyššieho pásma okolo 400 mnv. Prístup k chatke je možný autom, po spevnenej kamenistej ceste, až do osady a odtial je spevnená cesta k chatke. Energetický certifikát nebol predložený, pre viac informácii ma kontaktujte na t.č. +421 41/321 78 00, alebo na mail: macejechova@tureality.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Svahovitý
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí