Dátum aktualizácie: 02. 10. 2023
Donovaly
Arvin & Benet | Ultimátny chalet v srdci prírody
Cena dohodou

Arvin & Benet | Ultimátny chalet v srdci prírody

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 462,3 m2
    Plocha pozemku: 1280 m2
  • ID inzerátu: 5183115
Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny chalet v najžiadanejšej časti Donoval.

Nehnuteľnosť je vhodná pre človeka tých najvyšších nárokov. Úplne predefinováva všetko, na čo je slovenský realitný trh zvyknutý.


Tento typ nehnuteľností sme doteraz mohli skôr obdivovať v Aspene či St. Moritzi.
Je veľmi náročné nájsť tak krásne prostredie, do ktorého je zasadená a súčasne sa tak do detailu ponoriť do špičkovanie detailov tak rozsiahlej nehnuteľnosti.
Majstrovsky spája modernosť s tradíciou a funkčnosť s krásou.

Nehnuteľnosti dominujú ultra kvalitné materiály a riešenia ako dubové drevo, veľkoformátové okná, mramor, sofistikované podsvietenia a hlavne drevo, ktoré sa skvele hodí do horského prostredia Donoval.


Chalet je kompletne nákladne zariadený, prešiel rekonštrukciou, čiže všetko pôsobí úplne novo a moderne. Ako zo škatuľky.
Skelet je tvorený zo smreku, gulatina o priemere 30 cm a celý chalet je z prírodných materiálov.

Podlahu tvoria prevažne dubové parkety s V hranou. Kúpeľne sú obložené prírodnou brazílskou žulou GOLDEN EXOTIC, obsahujúcu miesta vyplnené kryštáľmi, ktoré ponúkajú neopakovateľnú hru svetla (rovnaký kameň je použitý na kuchynskej doske).

Nehnuteľnosť disponuje systémom inteligentnej domácnosti NIKO HOME Controle, ktorý umožňuje riadiť svetelné scény a ovládať garážové a vstupné brány pomocou smartfónu. Vonkajšie osvetlenie dopĺňa RGB osvetlenie s DMX riadením, ktoré v nočných hodinách mení farby podľa vopred nastavených scén.


Zrub sa funkčne delí na štyri časti:

- hlavný chalet
- exteriérové časti
- domček pre deti (raj pre deti, ktorý zaručuje kľud v hlavnom dome :-)
- wellness na úrovni 5* hotela


Exteriér:
Len samotná záhrada má hodnotu cez 150 tisíc eur, všetky dreviny sú exotické bonsaje. Strom pri hlavnom vchode má úctyhodných 90 rokov a a stál 25 tisíc eur.
Na ničom sa nešetrilo.
Celá záhrada bola vytvorená na mieru a realizátori vykonávajú údržbu každý týždeň, čiže ani nový vlastník nebude mať žiadne starosti s údržbou.

Vonkajšie sedenie (stôl a lavice) pochádzajú z viac ako storočného brestu, pričom jeho dĺžka a hrúbka sú absolútne jedinečné. Povrch je kartáčovaný a nohy sú z CORTENu (patinujúca oceľ, ktorá má mimoriadne vlastnosti a starnutím krásnie). Váha stola je jedna tona.

Srdcom domu je zapustené ohnisko štýlovo zasadené do terénu, okolo ktorého sa odohráva všetko v chalete. Sedenie v ňom je podsvietené, schodisko a vrch je lemované indickou žulou s protišmykovou úpravou. Všetko do seba nádherne zapadá.

Hlavný chalet
Hlavný chalet disponuje veľkou krytou garážou (štvorkolky disponujú aj snežnými pásmi na zimu, bugina ostáva na kolesách celoročne), umývarňou, lyžiarňou s teplovzdušnými fukármi, ktoré vysušia vaše lyžiarske potreby, odev, obuv atď.

Z garáže vchádzame do herne, kde nájdeme biliardový stôl, všetko je do detailu zariadené (drevené dekory, závesy, kožušiny). Nad biliardovým stolom sa týči svietidlo čalúnené zajačou kožušinou, rovnaké sa nachádza nad kuchynským pultom.

Z herňou sa nachádza priestranná, ale útulná jedáleň.
Popri stole je efektne situovaná sklenená podsvietená vinotéka, v ktorej nájdeme produkty značky BELLAIR a MILIONELI, ktorá na mieru upravuje luxusné alkoholy. Výsledok je pozoruhodný.

Svietidlo nad komfortným jedálenským stolom je na mieru a je čalúnené kravskou kožou tak, aby ladilo so samotným stolom z masívneho dreva efektne doplneného bielym epoxidom.

Vedľa jedálne nájdeme ikonického PIČUSA od Viktora Freša. Pičus bol vyrobený na mieru priamo do tohto interiéru, má výšku 2,5 metra a je v matnej farbe.

Hlavnej miestnosti (obývacia izba) dominuje impozantný krb a podsvietená ónyxová stena, ktorá vynikne najmä v noci. Výnimočnosť dotvára vysoký strop, z ktorého visí nádherný luster z bieleného parožia, ktorého hodnota presahuje 30 tisíc eur (cenovky uvádzame v rámci ilustrácie, ako sa pri zariaďovaní chaletu rozmýšľalo - na ničom sa nešetrilo, jedná sa o jedinečnú nehnuteľnosť)
Veľkosť priestoru umocňujú veľkoformátové okná, ktoré prepájajú horský exteriér s útulným a štýlovým interiérom. Veľké okná zaručujú tony prirodzeného svetla.

Súbor stolíkov je zo storočného orechu.
Na nábytkoch pracovala spoločnosť ST. VOL, ktorá vyrába exkluzívne masívne nábytky na mieru a ich špecialita je zakomponovanie efektného epoxidu do samotných nábytkov, výsledok je dokonalý, posúďte sami.

Mimoriadny efekt dotvára aj štýlové ambientné podsvietenie samotnej kuchynskej dosky, ktoré necháva vyniknúť kráse kameňa. V praxi to vyzerá, akoby časti kameňa vyžarovali svetlo, ktoré prechádza žilovaním.

Kuchynská linka disponuje automatickým otváraním a zatváraním a každá jedna polička je samostatne podsvietená a disponuje senzormi. Kovania v linke sú od špičky na trhu, firmy BLUM.
Drevené obrazy sú od Františka Kalinovského - Zarzaart a sú ročne vyrezávané.

Všetky doplnky a parožie sú pravé. Interiérové dvere sú z pigmentovaného smreku, sú bezfalcové a disponujú magnetickými zámkami.
Spodné podlažie dopĺňajú tri spálne a dve kúpeľne.

Na vrchnom podlaží, na ktoré sa dostaneme efektným schodiskom, sa nachádza galéria s knižnicou a hlavná spálňa, ktorá disponuje dvoma kúpeľňami. Jedna je samostatná, druhá je integrovaná do samotnej spálne. Spálňa ohúri najmä milovníkov prírodných materiálov, vzdušnosti a hlavne samostatne stojacich vaní.
Závesy sú na diaľkové ovládanie (je to super praktické :-)

Wellness:
Wellness sa skladá z relaxačnej miestnosti, fínskej sauny s výhľadmi, toalety a špičkovo vybavenej posilňovne, najvyššia rada TECHNOGYM doplnená o doplnky z edície DIOR.

Jeho interiér je obložený veľkoformátovým talianskym bielym mramorom CRYSTAL WHITE. Čerešničkou na torte je, že žilovanie z jedného panela nádherne nadväzuje na ďalší panel, čo vytvára dokonalú kresbu.

Sauna je kombináciou infra sauny a fínskej sauny, značka WELLSPA. Materiál predstavuje tradičná jelša a prahistorická borovica hladká (Minima) z Nového Zélandu.
Okrem sauny sa experti z WELLSPA postarali aj o realizáciu impozantného hviezdneho neba v celom objekte.

Dokonalosť dopĺňajú batérie AXOR od ikonického dizajnéra Philipa Starcka, ktorého netreba žiadnemu milovníkovi dizajnu predstavovať.
Dominantou priestoru je podsvietený Orange Ónyx, pôvodom z Pakistanu.

Wellness je kompletne obložené jemným omielaným prírodným kameňom a podbytky sú vyrobené z dreviny CUMARU, v ktorej sú zafrézované LED líniové svetlá.
Rovnako celá terasa je z CUMARU. Na terase sa nachádza vírivka Villeroy & Bosch.
Ovládací dotykový panel na stene je zafrézovaný do dreva.

Domček pre deti:
Dvojposchodový drevený domček pre deti je z rovnakých materiálov ako chalet a je určený pre štyri až šesť detí. Deti ho budú milovať a vy si vďaka nemu užijete kľud v ostatných častiach chaletu :-)

Pozemok: 1 280 m²
Výmera interiéru: 462,3 m² (chalet 387,32 m², wellness 50,37 m², zrub 24,61 m²)

Pre viac informácií a cenu kontaktujte našu realitnú kanceláriu.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí