Dátum aktualizácie: 02. 12. 2023
Vajnorská 825/32, Chorvátsky Grob
Renovovaná priestranná 7-izbová vila s wellnessom
Cena dohodou

Renovovaná priestranná 7-izbová vila s wellnessom

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 322 m2
    Plocha pozemku: 880 m2
  • ID inzerátu: 5184290
Ponúkam Vám ako vlastník nehnuteľnosti na predaj unikátny dvojposchodový celopodpivničený 7-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda.
Rodinný dom Vás hneď pri pohľade zvonku zaujme svojou impozantnou veľkosťou, šírkou pozemku, vysokým kamenným múrom okolo celého pozemku, rozsiahlou terasou o rozlohe 103m2, balkónom, vlastným wellnessom, počtom a veľkosťou izieb, garážou pre 3 autá, 3x kúpeľna a pozemkom na ktorom máte dostatok priestoru si vybudovať bazén s výhľadom zo zasklennej terasy Vášho domu.
Rodinný dom spĺňa všetky atribúty pre náročného a vynimočného klienta, ktorý hľadá architektonický koncept, ktorý je v súlade s prostredím, veľkosťou domu a rozlohou pozemku a dáva mu pocit hrdosti na svoj príbytok.
Poprechádzajte sa po rodinnom dome a terase, pozriete si výhľady, odmerajte si potrebné rozmery vášho rodinného domu prostredníctvom 3D obhliadky skopírovaním linku na váš webový prehliadač: https://my.matterport.com/show/?m=4tt7CDDuz8X alebo kliknutím nižšie na možnosť 3D obhliadka.
Disponujem znaleckým posudkom s hodnotou rodinného domu vo výške 629.000eur. V prípade rýchleho jednania sa vieme dohodnúť na cena ja chcem predať vy chcete kúpiť navrhnite rozumnú cenu ktorá by Vám vyhovovala. Preferujem telefonát na 0915906322 alebo osobné stretnutie pred emailom.
Obývačku, spálňu, detskú izbu, pracovňu a terasu sme pre vašu lepšiu predstavivosť virtuálne zariadili.
V suteréne sa nachádza už spomínané wellnesscentrum, ktoré pozostáva z fínskej sauny, vírivky a masážného sprchovacieho kúta, kúpeľne s Wc, v suteréne sa ešte nachádza plynový kotol aj s bojlerom.
1.NP tzv. denná časť pozostáva z izby s kuchyňou so vstupom na zasklennú terasu, kúpeľne s WC, priestrannou obývačkou, pracovňou a garážou pre 3 autá.
2.NP tzv. nočná časť pozostáva z kúpeľne s WC, dvoch detských izieb so vstupom na balkón a z dvoch spálni, pričom jedna zo spálni má vlastný veľký šatník so vstupom na rozsiahlu terasu.
Hneď za domom cyklotrasa Jurava, kúsok od mestskej časti Bratislava-Vajnory a od mestského obchvatu D4 s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v obci s viacerými
materskými školami, základnou školou, obchodným centrom, reštauráciami, potravinami, kostolom a národnou prírodnou rezerváciou Šúr.
Inzerát je nahodený aj cez realitného makléra s ktorým spolupracujem a môžete nás kontaktovať či už telefonicky priamo mňa na 0915906322 alebo aj makléra prostredníctvom mailu:
info@nestorcapital.sk alebo na telefónnom čísle:0910 113 331.
V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby nášho hypotekárneho špecialistu.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí