Dátum aktualizácie: 29. 11. 2023
Hradná ul. 168/2, Komárno
Jedinečný Penthouse s výhľadom na Dunaj v centre
499 000 €

Jedinečný Penthouse s výhľadom na Dunaj v centre

Hradná ul. 168/2, Komárno, okres Komárno
499 000 €

Cena je len orientacna, v texte

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Iný byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 600 m2
 • Cena za m2: 1 663,33 €/m²
  Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 5187382
Máme na predaj Exkluzívny luxusný Penthouse byt v pokojnom prostredí na najvyššom poschodí na novo zrenovovanej budove (penthouse je novostavba) SOHO TOWER, kde je 360 stupňov panoramatický výhľad na celé centrum Komárna, rieky Dunaj, termálneho kúpaliska, futbalového štadiónu a hlavne dookola zeleného Anglia parku, ktorý za vlády  Alžbety Bavorskej, zv. SISSI, slúžil ako miesto oddychu a zábavy komarnancanov i početnej vojenskej posádky už počas 19. storočia. V hudobnom pavilóne, ktorý tu kedysi stál, sa konali koncerty vojenskej kapely, ktorej kapelníkom bol aj Franz Lehár starší. Kópia pavilónu sa dnes nachádza na Nádvorí Európy. Ak máte radi krásne východy alebo ešte krajšie západy slnka tak je toto miesto ako stvorené pre vás.
 Penthouse je rozdeleny na liste vlastníctva ako dva samostatné byty so samost.vchodmi, kde nájdete 6 izieb ,z ktorej každá má samostatne dvere na terasu, 4 kúpeľne a dve nadštandartné veľké kuchyne. Za zmienku stojí luxusný šatník od firmy Roberto Cavalli. Výťahom sa dostanete priamo do vášho bytu, kde iní ľudia nemajú prístup. Hore s výťahom sa dá dostať jedine so špeciálnym chipom a samozrejme už medzi poschodiami sú ďalšie uzamknuté dvere na efekt vrátnik. Profesionálny kamerový systém a alarm Vás nechá pokojne  spávať. Vykradnúť alebo prepadnúť by vás vedeli jedine s helikoptérou cez strechu.
Nad celým bytom je vzduchotechnika značky Daikin od COM klímy s 8 samostatnými faincoilami. Ďalej podlahové kúrenie a kolektory sa Vám starajú o pohodlné teplo domova. Byty obsahujú aj saunu, jacuzzi, markízu na terase, domáce kino či elektrické hliníkové žalúzie na všetkých oknách.
Celá strešná časť aj terasami a lemujúce okraje terasy  z bielych dunajských kameňov ma cez 600m². Každý byt je o veľkosti 150m², spolu obytná plocha 300m²
Dovolím si tvrdiť, že podobnú dispozíciu  v priamom centre mesta na brehu Dunaja len ťažko nájdete široko ďaleko.
Fotky síce napovedia veľa, ale osobná obhliadka Vám vyrazí dych a nebudete chcieť už odísť.
Samozrejme k dispozícii sú za doplatok vo vlastnom dvore 5 garáži a 7 parkovacích miest, ktoré samé o sebe majú cenu zlata, ako sa hovorí!!Je to veľmi luxusná bytovka, kde sú situované viaceré pekne apartmány a je to asi najlepšia adresa na 5 hviezdičkovú rezidenciu!!
Cena celého Penthousu je 1.188 000, eur, v cene 2 garáže a 4 park miesta. Možnosť zobrať aj iba jednu polovicu poschodia, cena dohodou. tel 0904 333 555


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí